Astrologův pátek 4.11.2022 – Vzhůru dolů

Luna se v Rybách setkává před polednem s Neptunem. Co o tomto napsat víc? Čeká nás opět pár hlubokých okamžiků. V rámci vlastních procesů můžeme snadno sestoupit až na dno. Můžeme se setkat s tím, co jsme dávno opustili i s tím, co dávno opustilo nás. K čemu taková setkání? Některé okamžiky si potřebujeme projít vícekrát. Potřebujeme se ujistit, potřebujeme se vrátit. Potřebujeme i ono nehmotné zázemí, které nám poskytuje oceán podvědomí a moře nevědomí. A v těch praktických ohledech potřebujeme leccos zpochybnit, abychom tomu následně zase mohli věřit.

Den tak bude dobrý nejen pro meditace a ponory, ale i pro uměleckou činnost, intimní setkání s blízkými i vzdálenými, rozpovídáme-li se, bude porozumění vždy nadosah.

V trigonu s Lunou bude i Lilith v Raku. A přísloví v takových momentech mluví o nejistých výsledcích snažení i o představách a zklamáních jsme-li přespříliš fixováni na průběh nebo výsledek. Velmi živá budou i rodinná témata, velmi citlivé budou i citové oblasti.

Venuše přešla už přes jižní uzel ve Štíru. Tento tah byl velmi důležitý, prošli jsme si branou nejistot, vrátili se k jistotám a nejspíš si uvědomili i to, odkud naše jistoty pocházejí a z čeho pramení. Dál už musíme sami. Důležité situace ale přijdou za cca 4 dny, kdy stejným místem projde Slunce. Tam uvidíme (nebo zažijeme), čím se řídíme a podle čeho se orientujeme v životě. Samozřejmě takové poznání nedorazí zadarmo, budeme konfrontováni s momenty, v nichž se budeme muset kvalitně rozhodnout.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...