Astrologův pátek 10.9.2021 – Venuše vstupuje do Štíra a důslednost do života

Na sklonku dne opravdu Venuše opouští vzdušné Váhy, ve kt. vládne a přesouvá se vodního Štíra, kde je ve vyhnanství. Venušanské kvality tak na první dobrou bude těžké prosadit, ovšem pokud se již bude Venuše realizovat, bude to silné, hluboké, zásadní a jednoznačné. Nicméně v následujících dnech bude Venuše čelit Uranu z Býka, bude se tedy soustřeďovat na zásadní věci, ale na nich se skutečně vyřádí a v nich vyjádří rozhodným způsobem.

Dají se čekat ale také spory a přehodnocování venušanských témat a procesů. Venuše letos na podzim výrazně předbíhá Slunce (to je stále ještě v polovině Panny) a tak se řada záležitostí spojených s Venuší v minulých dnech a týdnech mohla dít trochu mimo kontrolu. Kvadratura Venuše se Saturnem a Jupiterem, jež nás čeká, bude tyto záležitosti dosti korigovat.

V cestě do Štíra Venuši předběhne Luna, ta do něj vstoupí už ráno. Budeme mít tedy skoro celý den tu čest zabývat se každodenními i těmi důležitými událostmi optikou štíří Luny. Bude k nim patřit nepokoj, silný tah na projevení se, analýza a polarizace názorů i pocitů do dvou výrazných extrémů. V řadě osobních situací pojedeme jak po skluzavce a budeme se divit, kam až tento tobogán vede.

Slunce si už odbíhá od trigonu s Uranem. Některé včerejší a hlavně středeční události byly dost významné a dodaly našemu životu novou šťávu, ale i směr. Nyní je potřeba jít v jejich stínu dál a nezaleknout se toho, co by taky i mohlo být.

Zdá se tak, že dnešek bude především dnem, ve kterém bude potřeba se pořádně rozhlédnout a zorientovat. Ne vše, jak zjistíme, je takové, jakým se zdá být. Doporučuje se také v důležitých momentech na chvíli zastavit, chytit dech a teprve pak pokračovat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...