Astrologův pátek 20.8.2021 – Vyjasnění

Otevírá se poslední třetina léta. Slunce na posledních stupních znamení Lva je v opozici s Jupiterem ve Vodnáři. Sami jsme rozporuplní, rozpačití, rozdvojení. Část naší bytosti dovede být pro, druhá proti. Hledáme cesty, jak se spojit, scelit. Jak integrovat to, co považujeme za komplikace tak, abychom uměli být jasní, jednoznační a konkrétní. Nehledáme nová řešení, spíš se vracíme k těm osvědčeným. Neplánujeme, ale hodnotíme možnosti. Je doba otevřená novým řešením, kt. budou akční, aktivní, samostatná a nám jasná. Řešení rovněž mohou být léčivá v tom smyslu, že budou napravovat staré křivdy a dlouho se táhnoucí problémy. Nepomůže tady proklamace, slib a smlouva, ale konkrétní projev.

Merkur v Panně má za sebou trigon s Uranem. Možná jsme čekali, jak budou slova překvapivá a informace převracející realitu. Zapomněli jsme na to, že Uran je již stacionární, stojí na místě a bude se otáčet v sobotu. Nejspíš se tu projeví efekt dlouhého vedení. Podněty byly vyslány, slova vyřčena a postoje jasné a nyní se bude chvíli čekat, jak lidé kolem, my sami a koneckonců i realita nás obklopující schroupá informace a zpracuje emoce. Takže výsledky, ať kýžené či obávané, vytoužené či oddalované se v nějaké podobě začnou vylupovat až během neděle a snad i pondělka.
Uranská otočka, jež proběhne v sobotu opravdu má tu moc procesy obracet zpět, na ruby, k lepšímu, do jiných směrů, umí dávat záležitostem jiný význam … atd. atd. Postupně si k tématu víc řekneme zítra a v neděli.

Ještě nás zaujme Luna, ta bude ve druhé polovině dne ve Vodnáři a bude nabíhat do konjunkce se Saturnem. Zdá se tedy, že ještě před vodnářským úplňkem bude příležitost pro splnění přání, ať tento proces máme ve své moci či jen pasivně čekáme na výsledek.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...