Astrologův pátek 19.4.2024 – Slunce vstupuje do Býka a Štěstí chodí okolo

Přichází vrchol jara, býčí se zóna se Sluncem v Býku. Udělejme si malou rekapitulaci, jak jsme na tom s ostatními planetami. Pro dnešek je Luna v Panně, podporuje systémová řešení a tomu, kdo se snaží, nabídne důležité pohledy na skutečnost.

Venuše, Merkur jsou v Beranu a tak stále pracují na našem vývoji. S Venuší se můžeme zaměřit na rozvoj hodnot, postojů a plánů, které jsou jen naše. Merkur couvá a během víkendu se setká se severním uzlem. Chtě nechtě se změní náš život. Nebojte! Jen maličko, v pohledech, v tom, jak smýšlíme. Možná vyměníme některá přátelství, vztahy a prostředí, ve kterých jsme za jiné, možná se začneme poohlížet.

Mars se Saturnem a Neptunem jsou v Rybách. Tady se trochu spí a trochu maká na vlastních kvalitách typu důvěra, víra, filozofie, autenticita. Mars i Saturn jsou škůdci a tak změny sakra bolí. V opozici v Panně je Lilit a tak přemáháme nechuť překračovat limity. Ale jednou přes ně půjdeme a bude to bolet.
Jupiter s Uranem jsou v Býku. Tady se toho během víkendu bude dost dít. Zejména pokud máme nějterou v vlastních planet nebo nějaký z citlivých bodů horoskopu kolem 22. stupně fixních znamení. Inspirace, vize i představy se v nějaké podobě a některé formě stanou skutečností a na nás bude, zda s tím spojené nabídky využijeme nebo se jen naštveme a nebo netečně nezareagujeme.

Pluto jako tradičně nakonec na začátku Vodnáře. Podporuje novinky, techniku, novou organizaci světa, ale také zároveň to lepší, aspoň jak se domníváme tedy, v nás. Kvadrát se Sluncem v Býku tak jasně ukáže Tady je svět a tu jsi ty, vyvoď z toho důsledky. Nejspíš to v nějaké podobě zvládneme, aktuální to bude především v neděli. Buďme bdělí, nárok na štěstí je sice automatický, ale přilákat ho k sobě musíme sami.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...