Astrologův pátek 27.11.2020 – Otrava a naděje

Venuše ve Štíru proti Uranu v Býku. K Uranu se přidá i Luna a nedaleko bude Lilith. Naše hodnoty, to, na čem si zakládáme, bude v ohrožení.

Aspoň si to tak budeme myslet a lecjakou aktivitu v této oblasti za hrozbu pokládat. Pokud vystartujeme, situaci jen zhoršíme. Pokud si emoční propad dovolíme, nebude nám dobře.
Aspekty nás vedou k tomu, abychom si uvědomili, co je pro nás zásadní. Co je stabilní. Co se nemění. Neměli bychom podléhat strachům, které s námi budou umět výborně pracovat. Nebude dobré se nechat otrávit dobou, kt. samozřejmě bude vnitřním či vnějším konfliktům přispívat.
Nejedná se o planá slova, zkusme najít v sobě velkorysost, vydolovat vnímání dobra, pokusme se najít světlo v sobě. Buďme laskaví a nevyžadujme nesplnitelné, nechtějme nereálné. Uvědomme si, co možné je a co nikoli.
Oba konce opozice, mají příznivé aspekty na planety v Kozorohu, na Jupiter, Saturn a Pluto. Zejména na Jupiter. Dá se tedy čekat, že v nouzi požádáme o radu, v tísni probereme s někým svoji situaci, sami budeme požádáni o pomoc a podporu. Na nic z toho není nárok, nicméně to bude přijato s povděkem.

Možná že po dnešku budeme zase o něco chytřejší, budeme vědět, o čem svět aktuálně je. S čím a kým můžeme počítat a jak máme rozumět procesům, do nichž jsme namočeni až po uši a které se pomalu ale jistě blíží do svého finále na prahu třetí prosincové dekády.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...