Astrologův první listopad 1.11.2020 – Změna stylu

V neděli bude Slunce ve Štíru, Luna v opozici s ním v Býku. V Býku bude i Uran a Lilit. V mnoha případech se nám neděje to, co bychom si přáli a dokonce ani očekávali. Zdá se, že je třeba svůj život vzít opatrně, osobně a velmi konkrétně do vlastních rukou. Nejspíš i vidíme jasně nyní dobré či špatné důsledky toho, jak se aktuálně rozhodujeme a jak řešíme své životní situace. Máme před sebou další měsíc, ve kterém se budeme utkávat jak s vnějším světem a jeho nástrahami, tak se světem vnitřním a jeho neklidem. Všechno může pro nás dopadnout dobře, pokud si uvědomíme, kdo jsme, proč tu jsme a co máme aktuálně dělat. Je příležitost leccos změnit.

Kvadrát Merkur (retrográdní) ve Vahách – Saturn v Kozorohu vede k neklidu, ke konfrontaci s pravidly, úkoly, ale také vyššími zájmy. V našem zájmu naopak je to, abychom se dovedli ve svém nitru oddělit od nežádoucích postojů k životu, okolí i sobě, abychom se naučili nebát toho, co nás nejen ohrožuje, ale i omezuje, a abychom si uvědomili, čím a jak sami sobě komplikujeme život. řada komplikací je založena na vnitřních osobních konfliktech, jež máme sami se sebou v sobě. Tak nám řada událostí připadá běžná, normální, jakkoli když poodstoupíme, nám normální nepřipadne.

Kvadrát Merkur – Saturn nám naskočí znova příští pátek (to půjde Merkur už dopředu) a uzavře celé období nejasností, nestability, smýkání se od extrému k extrému, pochybností o tom, co je dobře a co nikoli. Zdá se, že po týdnu nestability se dobře vyčistí naše myšlenkové pole, uvědomíme si vlastní reakce, zjistíme, co je pro nás důležité v životě sledovcat, dělat a říkat. Za sebou necháme zapomenuté nepříjemnosti, takové zkušenosti pro nás budou motivací k tomu, proč se něčím již nezabývat. Za námi zůstanou ale i vybojované bitvy, hlavně ty, které spácháme sami se sebou a ve kterých se zbavíme nevhodných postupů, přístupů, stylů chování, představ a možná že i lidí. Události kolem úplňku svou razancí otevřely těmto změnám cestu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...