Astrologova středa 13.10.2021 – O komplikacích, zábranách a jejich překonání

Tak jak mohl být včerejšek bez jasných a jednoznačných odpovědí a my se koupali v protichůdných emocích a pocitech, dnešní den přichází už s konkretizací, vyjasněním a určením další cesty. Směrovníky byly vztyčeny a značky osazeny.
Pro dnešní události bude rozhodující kvadratura. Najdeme ji mezi Lunou a Plutem v Kozorohu na jedné straně a Marsem, Sluncem a Merkurem ve Vahách na druhém břehu.

Kvadrát vždy odděluje. Může ale nejen zastavovat a ničit, dává šance rozpoznat, analyzovat a rozlišit. Uvidíme tak právě ty směrovky a značky, bez kt. bychom jinak jeli dále ve slepé nevědomosti někam, kam nepatříme.
Dnešní konfrontace vyplývající z kvadrátu ukončí naše dlouhé rozvažování a uzavřou krize. Ve věcech malých i v záležitostech větších (tam se klidně přelijí do čtvrtka). Procesy nás prostě postrčí a my uděláme to, co v danou chvíli budeme považovat za potřebné. Sítem projdou silná řešení, pevné vztahy a spravedlivé dohody.

A měl by nás zajímat i sextil Venuše se Saturnem. Právě tento příznivý aspekt bude zárukou toho, že nepropadne nic silného, neskončí nic důležitého a že se dovedeme přeskupit tak, abychom dokázali zvládnout i komplikace, které nám dneska na cestu položí osud.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...