Astrologův pátek 4.12.2020 – Voda a oheň

Včerejší vodní trigon mezi planetami přinesl zpomalení a zklidnění života. Stabilita se uskutečnila ovšem i za cenu zaplavení pocity a emocemi. Někoho mohly ovládnout.

Včerejší události ale skončí až dneska. Dopolední Luna v Raku bude součástí konfigurace Draka, kt. spojí velký vodní trigon (Luny, Venuše a Neptunu) s Jupiterem, Saturnem a Plutem v Kozorohu. Odpovědi na včerejší otázky dostaneme až dneska. Teprve dnes bude správný čas na proměny a změny, jejichž nutnost cítíme. Mohou a budou se týkat našeho vnitřního života, pocitů, rodinných a citových záležitostí. Myšlenky se snadno promění ve skutek.

A je zajímavé, že dneska večer a v sobotu bude na nebi druhý velký trigon. jen oheň vystřídá vodu. Uvidíme, jak se tedy do sobotních událostí promítne dění konce pracovní části týdne. Zdá se, že to, co probíhalo ve čtvrtek a pátek potichu, nyní bude vidět, hlučet a hořet. Luna ve Lvu se propojí se Sluncem ve Střelci a Marsem v Beranu. Je dost možné, že jsme byli v minulých dnech lehce lhostejní k vlastnímu osudu, možná zdeptaní, možná nevýbojní, možná jsme neviděli bezprostřední smysl vlastního konání. Nyní v páteční asobotní den ožijeme, začneme se zajímat, začneme se projevovat a nebude nic, co by nebylo důležité. Lhostejnost bude vystřídána zájmem.

Co my na to? Čtvrtek a půlka pátku tu byly pro odpočinek a uvolnění, pro uspořádání si myšlenek a plánů na život, pro pochopení, nacítění. Páteční odpoledne a večer, sobota budou hřištěm, na němž se budeme potřebovat ukázat a projevit. Budeme bojovat a půjdeme dopředu. Tak hodně štěstí!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...