Astrologův pátek 6.11.2020 – Velký vodní trigon

Poslední dny je situace nejednoznačná. Kvadrát Merkur – Saturn nám nedává jistoty dalších cest. Stojíme na místě, lépe řečeno převalujeme se zleva doprava, otáčíme se, vyhlížíme, neklidně čekáme a přešlapujeme na rohu osudu. Zdánlivě vše je možné a nic nemožné. Takto se situace nejen jeví, takové opravdu jsou. Je důležité velmi citlivě působit a pružně jednat. nečekat na výsledek. Jednáme dost na slepo a spíš než by se něco konkrétního projevovalo, pracujeme na budoucnosti.

City jako východisko? Na dnešek máme na nebi namalovaný velký trigon Luna – Slunce – Neptun ve vodních znameních. Dnešní den utopený v emocích, zalitý vzpomínáním kdy Luna v Raku přinesla Slunci ve Štíru řadu vzpomínek, reminiscencí a citů. Dnes už se s tím dá něco dělat.

Luna bude nejen součástí toho trigonu, ale bude i příznivě spojena s Venuší a s Uranem. Přichází čas citově se stabilizovat. Najít a vyzkoušet způsoby jednání. Uvědomit si vlastní jedinečnost a podle toho se začít chovat. Je čas porozumět sobě a nalézt řešení pro většinu nepříjemných stavů a nekomfortních vztahů. Opozice Luny s Jupiterem a taky Saturnem dává šanci postavit se (skoro) bez obav vlastním běsům a běsíkům. Dnes máme sílu se s ledasčím utkat. Dnes máme i odvahu přiznat (si) a vyjádřit (si), co cítíme, vnímáme a po řadě dnů, kdy nebylo možné se takto vidět, přicházejí i celkem srozumitelné vize jak pokračovat v životě dál. Naslouchejme jim.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...