Astrologova středa 31.8.2022 – Hledáme řešení

Končí podivuhodný měsíc srpen, který přišel s řadou rozporů, ale i s nápady, jak tyto konflikty řešit. Záleží na nás, zda najdeme odvahu ve krokům, které se nabízejí. Panenská sezóna a léto ovšem nekončí a tak dál pokračujeme v energiích koncentrace a hledání správné, vhodné a pro někoho v danou chvíli na určitém místě i ideální cesty.

Do budoucna hledejme pokoru (k sobě a svým možnostem), jednoduchá řešení (nekomplikujme to), krásu (v jednoduchosti je elegance), to vše přináší výsledky. Tento týden je poněkud napjatý, jistot a klidu se nedočkáme, tlačí na nás kvadratura Chiron – Lilith. A tak ani nevidíme budoucnost, ba dokonce nedovedeme nahlédnout s jistotou za nejbližší roh.

Co však dovedeme ocenit a umíte to vidět, je právě ta panenská krása, jež dovede vykvést všude tam, kde o něco pečujeme. Čas Panny je i časem plodů. Zdá se, že dnes se dozvíme mnoho pro nás důležitého, potřebného a překvapivého. Sextil Marsu v Blížencích s Jupiterem v Beranu nás přiměje mluvit, donutí informovat (zjistíme, že je to potřeba), dá odvahu se otevřít (Jupiter vyžaduje spravedlnost). Zvládneme tak i komplikovanější situace. Je tedy i vhodný čas pro patřičná setkání, schůzky a dopisy.

Dnešní nálada může tak být lehce zmatená, ovlivněná překotností a zbrklostí. řada nejasností se ale posléze vysvětlí nebo k vyjasnění bude směřovat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...