Astrologův pátek 7.10.2022 – Prozrazení

Dnes se naplní trigon Merkur – Pluto. Proběhne ostatně už v krátkém čase potřetí právě kvůli předchozí Merkurově retrograditě. Aspekt by nám měl už v první půlce dne měl prozradit odpovědi na všechny vyžádané i nevyžádané otázky. Nestane se nic světaborného, jen si odmyslíme, odmalujeme a odbouráme nerealistické představy a nefunkční od skutečnosti odtržené vize.

Čekejme tedy zásadní projevy, jednoznačné postoje, něco jako nečekaný náhlý odlet katarského emíra. Kdo se soustředí, ten se bude umět ponořit do situace a pochopí. Kdo bude hledat emoce a zdůvodnění, ten se utopí v hledání odpovědí na otázky, které si zbytečně vymyslel.

Neříkám, že budeme rozumět všemu, to ne. Ale jasno bude. Zároveň už přichází čas, ve kterém se budeme moci opět nezaujatě rozhodovat.

Budeme se setkávat i s nadsázkami a ironií, vizte třeba českou anexi Královce. Budou jen reakcemi na to, co proběhlo. Nemusí být vůbec vtipné, jen budou projevem nakumulovaných a nyní provalených emocí. Takže buďme i střízliví k tomu, co se bude dít a nehltejme vše, co nám partneři, rodina i jiný svět kolem nás sděluje.

O razanci projevů se zaslouží sextil Luna – Uran, někdo si skutečně nevezme před ústa servítky. Konjunkce Neptun – Luna naopak dává šanci pomalu pouzavírat to, co ukončeno má být tak, abychom od víkendu mohli začít na svět koukat jinak a naše snahy směrovat jinými způsoby a cestami. Dnešek ale v tomhle smyslu zatím není o vynalézavosti (téma víkendu), ale přijetí toho co je.

Kvadrát Luna – Mars sděluje, že je potřeba dávat pozor na přesné domluvy a na slova (Mars je v Blížencích, zpomaluje a vůbec není stabilní). Myšlenka může vykolejit vlak procesů jedoucí do cílové nebo uzlové stanice. Lepší si něco dva krát ověřit než sázet na rychlost.

I vlivem posledního jmenovaného aspektu může být dnešek chaotický a různorodý, budou se během něj střetávat emoční a rozumová řešení a pod nimi schované postoje. Nevyhraje ani jedna skupina, dobrým výsledkem bude řešení, které obojí spojí dohromady. A do toho tu a tam udeří nějaké překvapení.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...