Astrologův pátek 8.10.2021 – Na vahách motýlích křídel

Trocha hloubky, trocha serióznosti, trocha intenzity, trocha ponoru do nitra a trocha ticha. Do stávající rozběhnuté doby přichází Luna ve Štíru nejspíš právě proto, abychom z odstupu zjistili, co se vlastně děje.

Tématem bude i opravdovost, kvalifikovanost a odpovědnost za to, co je i přijde. Budeme jednat s přepečlivým rozmyslem. Nezapomínejme ani na to, že Luna bude v opozici s Uranem a tak je jasné, že nic nemusí dopadnout tak, jak bylo očekáváno. Překvapení jsou vyhrazena, zejména tam, kde se v ně doufá (ať v dobrém či tom druhém).
Mars v konjunkci se Sluncem ve Vahách hodně podporují to, co probíhá. Obě planety jsou ve Vahách slabé a tak spíš než akci podporujeme pravidla, fair play přístup a systém. Smlouvy, dohody, partnerství, vztahy. Do řady momentů nejdeme přímo, ale velmi intenzivně oklikou.

Ke dvojici Mars – Slunce se přidává i retrográdní Merkur, kt. na své zpáteční cestě Vahami využívá všech zkušeností, znalostí a informací, jichž nabyl za poslední týdny. Dá se čekat rozvaha a neočekávejme zbklé pohyby. Budeme jednat skutečně kvalifikovaně.

Den jako stvořený pro nějaké druhy rozhodování, výběrů a voleb. Jsou šance na to, že si je pořádně užijeme, chceme se přece projevit, vybrat jednu z možností, jež se nám v posledních týdnech nabízejí (teď opravdu nepíšu jen o parlamentu) a možná chybělo nebo chybí málo k tomu, abychom něco postrčili dopředu. Může to být i pověstné mávnutí motýlích křídel.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...