Auto Průhonice a Albion Cars lákají nové zaměstnance zábavným videem

Jen si to představte. Přijdete do autosalonu a hned na recepci vás přivítá půvabná herečka Aňa Geislerová. Auto vám přijme do opravy trochu zmatený hudebník Roman Holý, následně vám ho opraví zpěvák Matěj Ruppert a tomu všemu hrdě šéfuje herec Marek Taclík. Že se vám to musí zákonitě zdát? Ale nemusí… 

Přesně takhle vypadalo na konci loňského dubna personální obsazení poboček Auto Průhonice a Albion Cars v Čestlicích nedaleko Prahy. A nešlo o nějaký bizarní večírek celebrit, které by pod vlivem alkoholu vystrnadili ze svých pozic skutečné prodejce a mechaniky. Šlo o natáčení reklamního spotu, kdy si známé tváře vyzkoušeli na vlastní kůži práci v autorizovaném dealerství vozů Volvo a Jaguar a Land Rover.

Vedle již zmíněných osobností se před kamerou představili například satirický grafik TMBK, moderátor Patrik Hezucký, fotograf Tomáš Třeštík, jazzový kytarista Rudy Linka, moderátorka Laďka Něrgešová, zpěvák Ondřej Ruml, herec Hynek Čermák, moderátor Libor Bouček nebo zpěvačka Tereza Černochová. Ti všichni se v dealerství potkali během koronavirové pandemie, kdy jejich odvětví z velké většiny stagnovalo a oni tak neměli práci.

Jediným skutečným “zaměstnancem” společnosti, který v zábavném videu také hraje, je spolumajitel obou dealerství Karel Stolejda, který si střihl menší roličku, ve které hraje sám sebe: “Přijdu si do své vlastní kanceláře a tam je v ředitelském křesle rozvalený Marek Taclík a v klidu si čte časopis. Přitom měl tou dobou normálně makat na lakovně. Tak se nedivte, že jsem byl trochu překvapený,” popisuje jednu ze scén videa s potutelným úsměvem na tváři Karel Stolejda.

Dobrá nálada ale vládla po celou dobu natáčení. Budovou dealerství diváka provádí zpěvák kapely Monkey Business, vtipálek Matěj Ruppert. „Natáčení bylo krásný! Spousta kamarádů a kamarádek a všude okolo takovejch krásnejch a skvělejch aut! Co si víc přát…,” vzpomíná na natáčení hlavní protagonista kampaně. A za pravdu mu dává i další z výrazných tváří kampaně, půvabná herečka Aňa Geislerová: „Atmosféra byla vynikající! Opravdu mě upřímně mrzí, že neumím opravovat auta, protože já bych se tam nechala zaměstnat okamžitě. Ideálně do lakovny s Terezou Černochovou. Možná i tu recepční bych zvládla, ale raději dám prostor krásnějšímu a chytřejšímu Romanu Holému. Takže mi zbývá dál jen auta ničit a vyrábět pokuty,” říká herečka s úsměvem.

Cílem videospotu je nejen zviditelnění společností Auto Průhonice a Albion Cars, ale také snaha přilákat nové zaměstnance. “Chceme vtipným videem ukázat, že pracovat u nás je zábava. Nabízíme moderní a vlídné prostředí pro zaměstnance na všech pozicích a zajímavé zaměstnanecké benefity, jako jsou snídaně zdarma, firemní fitko nebo dokonce vlastní kinosál,” dodává k celému projektu HR manažerka společností Auto Průhonice a Albion Cars Kristýna Hrdličková. Přehled volných pozic najdete na kariera.volvista.cz a kariera.albioncars.cz.

Natáčení probíhalo tři dny na konci dubna 2022 v dealerstvích Auto Průhonice a Albion Cars v Čestlicích nedaleko Prahy. O výrobu spotů se postarala produkce BEZE STRACHU, režie se ujal Jan Strach, kameru obstaral Petr Žižka, za scénářem stojí Barbora Guzdková.

Reklamní video Auto Průhonice
Reklamní video Albion Cars
Kariérní web Auto Průhonice
Kariérní web Albion Cars

You may also like...