Zumtobel svítí v „House of Julius Meinl“ na Senovážném náměstí

Systém svítidel značky Zumtobel vytváří od konce loňského roku příjemné nákupní prostředí pro zákazníky lahůdkářství Julius Meinl situované v přízemí rezidence „The Julius Prague“ na Senovážném náměstí v Praze. V náročném každodenním provozu osvědčují své výjimečné kvality vyspělá svítidla VIVO II od společnosti Zumtobel ve spojení s příslušnými systémovými komponenty.

Prestižní zakázka na osvětlení nového lahůdkářství Julius Meinl v centru Prahy byla pro nás skvělou příležitostí k využití bezkonkurenčních výhod našich efektivních osvětlovacích systémů na základě pokrokových svítidel VIVO II,“ uvedl Jan Vacek, generální ředitel české pobočky Zumtobel. „Osvětlení od značky Zumtobel zajišťuje v kteroukoli denní dobu atraktivní prezentaci prodávaného sortimentu s nejnižšími možnými provozními náklady díky inteligentnímu elektronickému řízení a nekonečným možnostem variabilního uspořádání.“

Svítidla VIVO II jsou v novém pražském lahůdkářství Julius Meinl uložena ve stropních lištách, kde jsou libovolně polohovatelná, aby bylo možné osvětlení přizpůsobovat průběžným změnám sortimentu a uspořádání prodejny. Světlo tak cíleně dopadá na vystavené zboží v regálech, policích i chladicích vitrínách, aby přitáhlo pozornost zákazníka. Pro jednotlivé druhy potravin je použita adekvátní teplota chromatičnosti, která zvýrazní specifické charakteristiky nejen u čerstvých potravin, ale třeba i u vybraných vín.  Tvarové řešení svítidel VIVO II přitom dokonale zapadá do celkového pojetí prodejních prostor. Svítidla VIVO II mají moderní design založený na vyspělých technologiích. Výsledkem je komfortní a příjemné prostředí, v němž na zákazníky čekají příjemné nákupní zážitky.


Nově realizované osvětlení v lahůdkářství Julius Meinl je důkazem, že Zumtobel dokáže díky velmi širokému portfoliu různých variant svítidel VIVO II sestavit optimální řešení pro jakékoli prodejní prostory, a uspokojit tak nejrozmanitější požadavky klientů. K hospodárnému provozu přispívají nejen energeticky účinné zdroje světla (LED), ale také inteligentní systémy elektronického řízení, které využívají soustavu snímačů, řídicích jednotek a dalších systémových komponentů k optimalizaci svícení každého jednotlivého reflektoru i k maximální efektivitě osvětlovacího systému jako celku.

Lahůdkářství „House of Julius Meinl Gourmet shop“ se nachází vedle rezidence „The Julius Prague“ v centru Prahy na Senovážném náměstí 3. Na zákazníky zde čeká lákavý sortiment vybraných delikates a kvalitních potravin od čerstvého pečiva přes mléčné a masné výrobky až po vína či čokolády.

Obchod a restaurace nabízející nejen prémiové produkty společnosti Julius Meinl jsou nedílnou součástí konceptu celého komplexu v neorenesančním stylu. „House of Julius Meinl“ se stejně jako Zumtobel zaměřuje na nejvyšší kvalitu a vytříbený design s pozoruhodným smyslem i pro ty nejmenší detaily a používáním nejmodernějších technologií přenáší osvědčené tradice do budoucnosti.

Skupina Zumtobel Group je mezinárodní hráč na poli světelného průmyslu a vedoucí dodavatel inovativních světelných řešení, komponent a souvisejících služeb. Se širokým portfoliem vysoce kvalitních svítidel poskytuje rakouská značka Zumtobel, specialista na osvětlení, nejlepší světelné řešení pro využití ve dne i v noci.

Foto. Zumtobel

You may also like...