Preciosa Lighting v novém konceptu Diamond Cloud vyzdvihuje umění křišťálového třpytu

Preciosa Lighting uvádí Diamond Cloud, který svou elegancí a designem ztělesňuje současný luxus. Designéři vnesli do nejnovějšího konceptu z portfolia Preciosa Signature Designs specifický diamantový brus, díky němuž Diamond Cloud vnáší do prostoru třpyt a jas.  

Inspirací konceptu Diamond Cloud je kosočtvercový diamantový brus. Ten se stal designovým principem, který byl navržen tak, aby zdůraznil opticko-estetické vlastnosti křišťálu. Díky minimalistickému zavěšení jednotlivých komponent, jejich geometricky pravidelném uspořádání a tradičnímu broušenému dekoru vynikají vlastnosti rozkladu a odrazu světla.

Diamond Cloud je přizpůsobitelný designový koncept, který se skládá z trojúhelníkových tyčí, které designu dodávají geometricky čistý jemný vzhled. K dispozici jsou různé varianty komponentů se širokým výběrem povrchových úprav a brusů. Jejich správně zvolená kombinace dodává instalaci hloubku a výrazný dekorativní charakter. Díky své flexibilitě nabízí zákazníkům jedinečnou příležitost vytvořit svítidlo pro jakýkoliv interiér.

Designéři si mohou vybrat předdefinovanou instalaci navrženou Preciosou, přizpůsobit si ji, nebo si navrhnout zcela unikátní svítidlo ve spolupráci s designovým týmem společnosti. Na výběr mají také 10 typů povrchových úprav komponentů a několika možností zavěšení. Pro vytvoření ideální atmosféry v prostoru je možné využít různé formy nasvícení i dynamické světelné scény.

Elegantní vzhled konceptu je vhodným současným doplňkem luxusních a klasických prostor. Zaujme i jako hlavní designový element v minimalistických interiérech. Kombinace moderní kompozice s rozmanitostí komponentů a jejich precizní uspořádaní dodává instalaci hloubku a výrazný dekorativní charakter.

Diamond Cloud, stejně jako všechny koncepty z portfolia Preciosa Signature Designs, zdůrazňuje krásu, která pramení z kombinace kultivovaného křišťálu a světla. Svítidlo je moderním klenotem luxusních i klasických interiérů a skvěle působí i hlavní designový element v minimalistických interiérech,“ uvádí Michael Vasku, kreativní ředitel Preciosy Lighting. „Diamond Cloud se vyznačuje svou flexibilitou. Dokážeme jej přizpůsobit na přání každého klienta a usnadnit jim zrealizování jejich vizí a představ.“

Preciosa Signature Designs

Díky spojení umělecké řemeslné výroby svítidel se špičkovými technologickými možnostmi umíme vyrobit a dodat neopakovatelný emocionální zážitek. Tento jedinečný pocit je to, co nás žene kupředu, abychom vnesli do světelných instalací nejenom estetický zážitek, ale i symboliku světla. Proto jsme vytvořili Signature Designs, které se vyznačují nesčetnými možnostmi, a lze je zároveň přizpůsobit přání a vkusu zákazníka.

Signature Designs jsou autentickou a nadčasovou oslavou designu. Inspiruje nás zářivá kombinace křišťálu a světla. Důmyslné řemeslné zpracování a pokrokové technologie společnosti Preciosa jsou zřejmé z každého detailu svítidel. Díky své univerzálnosti se dokáží přizpůsobit jakémukoli prostoru i účelu využití, a to vše s nadčasovou kvalitou.

Co dělá Signature Designs tak zajímavými a variabilními? Jsou to neomezené možnosti designu, včetně  různých rozměrů, složení, barevných materiálů a povrchových úprav, různé konstrukční principy a metody osvětlení. Signature Designs jsou sofistikovaným řešením. Jde o přizpůsobitelné světelné instalace, které do daného interiéru přináší kreativní řešení na míru.

Preciosa Lighting, severočeská společnost s posláním rozvíjet cenné dědictví zpracování českého křišťálu prostřednictvím designových svítidel. Úspěch společnosti i celá její aktivita je založena na téměř třísetleté tradici a jedinečnosti křehkého umění sklářských mistrů v Křišťálovém údolí. V Preciose si cení tohoto odkazu minulosti a navazují na něj tvorbou inovativního osvětlení prověřeného časem. 

You may also like...