Autosalon 45 představí Maserati v testu a bazarovku v plné parádě za rozumnou kačku

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 9. listopadu ve 20.15 na Prima COOLBaví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Maximální povolená rychlost v Kalifornii je zhruba 100 km/h. A právě do nejslunnějšího státu USA jsme zaletěli vyzkoušet zcela nové SUV Lexus RX. A to rovnou vrcholnou verzi 500h, která onen rychlostní limit pokoří za méně než šest sekund. Tak snad z toho nebude obří pokuta nebo rovnou vězení!  

Bazarové auto do 100 000 Kč nemusí mít objetou zeměkouli, zrezlou podlahu a vyžadovat servis za desetitisíce. Důkazem bude Fiat Grande Punto. I když jde o spolehlivější bazarovku, opatrnosti nikdy nezbývá. S výběrem správné specifikace vám, jako vždy, proto poradí tým odborníků. 

Podpora elektromobilů u nás nezahrnuje žádné finanční pobídky. Omezuje se na výjimky z placení silniční daně, odpuštění poplatku za registraci vozu nebo poplatku za dálnice. Co tedy udělat pro to, aby elektromobilita byla výhodou a ne jen dobrým PR? Odpovíme tematickou reportáží.  

Stylová, cenově dostupná motorka nemusí stát půl miliónu. Málokdo si ovšem dnes kupuje přibližovadlo jen pro parádu. Takže by CFMOTO 700CL-X Adventure mělo zvládnout město, okresku, rychlejší jízdu, ale i terén. Bez obav, Sršeň novinku šetřit nebude! 

Za dvacet let fungování pořadu jsme jezdili snad ve všech Ferrari, Lamborghini, v tanku, upraveném speciálu o výkonu 1000 koní. Ale sednout si do unikátu, jehož hodnota stoupá každou minutou a stojí víc jak 100 miliónů, to chce odvahu. Když jsme Maserati MC12 navíc kdysi testovali jako nové, nemělo zdaleka takovou hodnotu! 

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...