Autosalon 46 představí obytňáky pro motoristy, prodloužená esúvéčka a tlumiče pro české tankodromy

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 17. listopadu ve 20.15 na Prima COOL a v repríze 20. listopadu v 8.45 na Primě. Záleží na tom, jak se na život díváte. Buď sledujete lítostivě, že vám z něj utekl další týden, nebo se těšíte na to, co přinese týden následující. A právě pro optimisty tu máme skvělé tipy, aby se měli ještě víc na co těšit. Třeba na Autosalon! A ostatní se najde… Takže tady malá ochutnávka.

Ekonomická recese neznamená, že seženete ubytování za pakatel. Takže bude možná lepší si vzít bydlení s sebou! Třeba ve formě obytného automobilu pro motorkáře, jako má náš moto-expert Sršeň. Pohodlně se v něm ve dvou vyspíte, a díky pohonu všech kol a solárním kolektorům můžete vyrazit i hodně daleko od lidí.

A komu by při podobné výpravě chyběly děti a manželka, má na výběr offroad minikaravan. Nerozpadne se ale, když s ním poletíme šedesát po rozbité polňačce? A vejde se do něj opravdu celá rodina? Uvidíme!

Jste-li menší, možná se vyspíte i v prodlouženém SUV. Tereza vezme nový Ssangyong Tivoli Grand na dálnici i do terénu. A bude ji zajímat, zda cenově dostupné rodinné auto není to samé jako naleštěná bída.

Energetické společnosti si s námi hrají. Motoristé mají ale taky eso v rukávu! Vozidlo typu plug-in hybrid si elektřinu samo vyrobí a dokáže jí zásobovat i domácnost. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV proto použijeme jako zásuvku pro kávovar, vysavač i zahradní gril.

Hydraulické dorazy tlumičů pérování, mild hybridní systém pohonu – co to znamená, kolikrát neumí vysvětlit ani prodejci. Proto nebudeme teoretizovat. Crossover Kia XCeed podrobíme testu reálné spotřeby a schopnosti tlumit české silnice neboli tankodromy.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...