Autosalon 46: Souboj dvou Porsche, systém vypínání válců a kombík v terénu

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Rozumíte motorařině? Víte, jak pracuje systém vypínání válců ACT? Ať tak či tak, ke sledování Autosalonu vystudovanou ČVUT nepotřebujete. Technologie modernizované Škody Karoq podáme hezky srozumitelně, žádné přednášky. A taky poradíme, jak s ní výrazně ušetřit na palivu!

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 16. listopadu ve 20.15 na Prima COOL.

Má se jezdit podle předpisů, držet se svého jízdního pruhu a žádné prudké pohyby volantem. To je ale těžko proveditelné, když dostanete do rukou bazarovku, co si o driftování doslova říká!

Karbonové jádro, přes 300 koní, natáčecí zadní náprava – ojeté BMW 8 Gran Coupé si užijeme! 

Uzavřená trať, dva vozy značky Porsche o celkovém výkonu skoro 1000 koní! Bude rychlejší Panamera, nebo Cayenne Coupé? Aby to bylo ještě napínavější, do jednoho usedne profi rallye jezdec Martin Semerád a do druhého náš moderátor. Asi není třeba říkat, komu budeme držet palce…

Když se řekne ochranná služba vojenské policie, moc akčně to nezní. Ale mělo by! Jde totiž o elitní vojenskou jednotku, která chrání důležité osoby v Čechách, ale i v nejnebezpečnějších částech světa. A tihle ostří hoši vyzvali Sršně na souboj, na motorkách. Taková výzva se neodmítá!

V době, kdy jsou auta samý senzor a radar, není těžké udělat i při malé kolizi hodně velkou škodu. Po dvaceti letech testování by ale člověk měl mít jakékoliv auto perfektně v ruce. Když ovšem vezmete dva rodinné kombíky do těžkého terénu, možná že z Audi Allroad quattro něco upadne… 

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...