Autosalon 49: Pozdrav z Ruska, pozitiva krize a stylové kombi

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 8. prosince ve 20.15 na Prima COOL a v repríze 11. prosince v 8.45 na Primě. Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka.

Krize plodí i dobré věci. Automobilky už například netrvají na tom, že k výrobě stylového auta jsou potřeba výhradně exkluzivní prvky jako titan a karbon. Na veletrhu e-Salon jsme se přesvědčili, že rychlou stylovku lze udělat i z rýže nebo z plastových odpadků.

Ruský automobilový průmysl dávno nepatří ke špičce. Nelze mu ale upřít jedno prvenství. Vymyslel totiž momentálně asi nejpopulárnější kategorii SUV vozů. Víc už prozradí test Audi Q5 Sportback.

Velké, stylové kombi, co jede, a moc nežere, se hledá dost těžko. Pokud tedy nechcete utratit několik milionů. Možná se nám ale podaří najít něco v produkci značky Mercedes-Benz. Jak však takový Shooting Brake obstojí ve srovnání s luxusním Mercedesem roku výroby 1965?

Možná jste už na to taky přišli. Moderní autobusy jsou sice dobře vybavené, ale na prostor docela skoupé. Pro velké rodiny tak větší smysl dává maxi-MPV, kde si pohodlně natáhnete nohy. V případě nového Volkswagenu Multivan se navíc řídí jako běžný osobák.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...