Autosalon na Primě představí léto v Česku a káru, která vás dopraví, kam potřebujete

Na co se mohou diváci těšit v novém díle Autosalonu? Jak se tak říká: „Asi přes to nepojede vlak!“ Letošní léto totiž budeme pravděpodobně většinou v Čechách. Jenže štěstí přeje připraveným a experti Autosalonu to vědí. Představíme vám proto jednu upravenou Toyotu v konfiguraci 1+1, s kuchyňkou, ložnicí, skříňovým programem a řadou dalších vychytávek, které z člověka rázem udělají krále každého zaplivaného kempu. Však taky jméno auto mnohé napovídá – Proace Crosscamp.

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon již tento čtvrtek 21. května ve 20.15 na Prima COOL a v repríze 23. května v 8.35 na Primě.

Víte, jak se dá snadno ukrást auto? Zloděj k němu přijde se zařízením, co prodlužuje dosah jeho klíčku a to až na stovky metrů. Vy v pohodě pochrupáváte, klíček někde na botníku, chmaták detekuje signál, zesílí ho a komplic auto bez problémů nastartuje. A frnk. Žádný alarm, žádný poplach, nic takového… Dá se tomu bránit? A kam takto ukradená auta mizí? Zjistíte v aktuálním pořadu Autosalon.

A nakonec něco pro ženy a milovníky umění. Do testu bereme automobil inspirovaný módou, designem a Paříží. Abychom pochopili jeho duši, přizveme k testu tři význačné české architekty a vůz budeme konfrontovat s jejich mnoha cenami ověnčenými stavbami. Aneb – naplní se heslo „můj vůz, můj hrad?“. Odpověď si připraví provokativní Francouz s výkonem 300 koní model DS 7 Crossback E-Tense 4×4.

Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! To bude aktuální pořad AUTOSALON. Nezapomeňte sledovat ani web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za to vidět. Bavte se s námi a nezapomeňte, i tentokrát to bude jízda!

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...