Polopravdy v motorismu, motivační knížka a další zajímavosti v Autosalonu

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během zimních měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Dřívější pravoúhlá auta byla přehledná. Taky stálý pohon všech kol přišel v zimě vhod. Na vrchol zasněžené hory se dá ale vyjet i s předokolkou. A že by manévrovací schopnosti omezovaly tvary SUV-kupé, to si taky nemyslíme. Však uvidíte v testu Volkswagenu Taigo.

V lednu se čtou motivační knížky o věcech, co však dobře známe. Nebo sledujeme krizové zpravodajství plné statistik, kterým ovšem nerozumí ani statistici. Anebo můžete zažít s kamarádem to nejlepší odpoledne života. Stačí si na terénní trať vzít cenově dostupné enduro a čtyřkolku!

Toyota Yaris Cross

I rok 2022 bude plný polopravd. Jedna se týká levného ježdění na LPG, kdy se dá ušetřit až 50 % nákladů. Každý garážový odborník totiž ví, že motory na propanbutan pořádně nefungují a přestavba je složitá. Tak si necháme přestavět model Škoda Octavia na LPG, ať se pravda ukáže!

Další „zaručená“ pravda se týká japonských aut. Jsou prý drahá, Evropan se v jejich ovládání nevyzná, a ani výbava není nic moc. Vyhoví tak Toyota Yaris Cross českému řidiči nebo řidičce? Po zhruba 4000 vozů, které jsme za dvacet let vyzkoušeli, na to určitě najdeme odpověď!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 19. ledna ve 20.15 na Prima COOL.

Foto: Toyota CE

You may also like...