Autosalon na Primě představí novou generaci Kia Sportage a vytuněný Mercedes

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 26. ledna ve 20.15 na Prima COOLBaví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během zimních měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Co funguje, a co ne, nezjistíte z reklamní brožury. Mnohdy nepomůže ani předváděcí jízda. Rodinný crossover s pohonem 4×4 je nejlépe vyzkoušet na uzavřené trati. A otestovat také křížení náprav nebo brodivost. Což prodejce asi nedovolí. Proto doporučujeme test modernizované Suzuki S-Cross, kde se s ní mazlit nebudeme!

Důležitá otázka při koupi nového vozu zní: benzín, nebo naftu? I když jsou teď hodně medializované tzv. plug-in hybridy, zůstaneme u klasiky. Do nové generace modelu Kia Sportage proto zvolíme přímovstřikový turbodiesel. Bude to šťastná volba?

Mercedes-Benz Actros

Rozborka ukázala, že ani víc než 500 000 km nemusí pro auto znamenat zásadní problém. Takže desetileté bazarovky s pravidelným servisem se fakt není třeba bát. Chce to ale vybrat ten správný kus a motorizaci. S tím už poradíme na příkladu Škody Yeti a Volkswagenu Golf Plus.

Naše expertka na trucky má za sebou přes deset let zkušeností v kamionové dopravě se všemi značkami tahačů. Co ale řekne na vytuněný Mercedes-Benz Actros, který umí jet skoro sám? A přijde-li vám vtipné, že 40tunovou soupravu řídí někdo, kdo má metr šedesát, smích vás přejde!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...