Autosalon na Primě přináší souboj Seat Leon a Volkswagen Golf, test Dacie a další vychytávky

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon nově ve středu 30. září ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách v sobotu 3. října v 8.25 na Primě, případně ten samý den ve 23.45 na CNN Prima NEWS.

Aktuální Autosalon se ponese v duchu bratrovražedného boje. Jak jinak totiž nazvat srovnání nového Seatu Leon s korunním princem koncernu jménem Volkswagen Golf?

Pojďme ale dál: Doba je těžká, to si uvědomujeme všichni, a důležité je šetřit! Proto vyzkoušíme Dacii Duster s tovární přestavbou na pohon LPG. Vyplatí se investovat pár tisícovek navíc? Za jak dlouho se korunky vrátí levnějším provozem na plyn? Budeme na to dokonce mít speciální kalkulačku.

Bez práce nejsou koláče, s tímhle příslovím nemůžeme než souhlasit. Proto vytáhneme na těžkou dřinu do lesa UTV Linhai a budou se kácet a převážet stromy.

Léto nenávratně zmizelo, bohužel. My se ale do prázdnin vrátíme velkým, podrobným testem Škody Octavie 2.0 TDI a minikaravanu značky Carox +. S touto soupravou jsme na cestách strávili přes 60 dní. Je Octavia ideální pro tažení přívěsu? Jak se spí v malém karavanu, a není lepší střešní stan? To všechno, včetně téměř 70 tipů na rodinné výlety po celé České republice, můžete vidět v pořadu Autosalon.

Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! To bude aktuální pořad AUTOSALON. Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za to vidět. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...