BILLA otevírá v Mladé Boleslavi svou první prodejnu v letošním roce

Společnost BILLA pokračuje ve svém plánu expanze a oznamuje otevření nové prodejny v Mladé Boleslavi v ulici Mileny Hážové. Jde o první prodejnu BILLA otevřenou v tomto roce, zároveň o 44. prodejnu ve Středočeském kraji a v celkovém pořadí 245. prodejnu v České republice. Zbrusu nový supermarket BILLA s nabídkou zejména čerstvých a kvalitních potravin převážně od českých dodavatelů, nabídne zákazníkům na 9 500 artiklů.  Prodejna bude zároveň vybavena moderními technologiemi šetrnými k životnímu prostředí, nákupními košíky z recyklátů a nákupními taškami z materiálů šetrných k přírodě.

Nová prodejna BILLA v ulici Mileny Hážové otevírá ve čtvrtek 31. března v 7.00 hodin ráno. Jako obvykle na zákazníky čeká malá pozornost, nákupní taška zdarma a k nákupu nad 500 korun šumivé víno, pro děti pak jablko. Pro prodejnu platí běžná otevírací doba: pondělí – sobota od 7.00 do 21.00 hodin, neděle od 8.00 do 21.00 hodin. K pohodlnému nákupu na prodejní ploše o rozloze téměř 1 200 m2 přispěje 72 parkovacích míst včetně těch pro rodiče s dětmi a hendikepované.

„Město Mladá Boleslav bylo další z lokací, kde jsme evidovali zvýšený zájem o naše služby. Jsme proto velice rádi, že se nám podařilo přání našich zákazníků vyslyšet a otevřít zde náš nový supermarket,“ říká Dariusz Tomasz Bator, generální ředitel BILLA ČR.

V novém supermarketu BILLA v Mladé Boleslavi se zákazníci mohou těšit na širokou nabídku kvalitních a čerstvých produktů. V sortimentu naleznout na 9 500 položek převážně od tuzemských výrobců, včetně regionálních specialit s označením BILLA Regionálně.

You may also like...