BILLA podporuje zdravotníky, tentokrát putují dvě tuny ovoce do nemocnice v Teplicích

Zdravotnický personál je už téměř rok vystaven boji s koronavirovou epidemií. Na podporu jeho úsilí vznikla iniciativa Pomoc nemocnicím, do které se hned od počátku zapojila společnost BILLA. Obchodní řetězec pokračuje v aktivitě z minulého roku, a posílá tak již pátou dodávku plnou vitaminů zdravotníkům. Tentokrát do nemocnice v Teplicích.

Společnost BILLA zprostředkovala v průběhu ledna další předání ovoce zdravotnímu personálu. Do teplické nemocnice zavezla z centrálního skladu v Modleticích u Prahy téměř 2 tuny čerstvého ovoce – jablek, pomerančů a citronů v celkové hodnotě dosahující 80 000 Kč. 

„Zdravotníci dlouhodobě odvádějí skvělou službu společnosti a toho si vážíme. Proto je i naše zapojení do projektu Pomoc nemocnicím dlouhodobého charakteru a hodláme v něm pokračovat i v roce 2021. O možnostech věnování ovoce do dalších nemocnic jednáme,“ řekl generální ředitel BILLA Jaroslaw Szczypka.

Za minulý rok BILLA rozdala celkem 17 tun ovoce do nemocnic v Uherském Hradišti, do Fakultní nemocnice Motol, Nemocnice v Mariánských Lázních a Nemocnice Na Homolce.

Foto: Billa

You may also like...