Bývalý senátor Miroslav Antl nastupuje do advokátní kanceláře KŠD LEGAL, povede v ní tým zaměřený na trestní právo

JUDr. Miroslav Antl od ledna posiluje advokátní kancelář KŠD LEGAL, na starosti bude mít vedení týmu advokátů specializovaných na oblast trestního práva. 

S Miroslavem Antlem získává naše právní kancelář erudovaného právníka s ohromnou zkušeností z oblasti trestního práva, ale i dalších oblastí. Jeho profesionalita a odborný přístup jsou pro nás zárukou, že klientům se dostane toho nejlepšího právního servisu,“ říká Mgr. Ilona Kindlová, partnerka advokátní kanceláře KŠD. 

Bývalý senátor, státní zástupce a ředitel Úřadu vyšetřování pro ČR Ministerstva vnitra během svého působení získal bohaté zkušenosti z vyšetřovací a právní praxe, jakož i z legislativního procesu v rámci zákonodárného sboru. 

Spolupráce s renomovanou advokátní kanceláří KŠD je pro mne velkou výzvou a návratem do trestněprávní praxe, a tedy i možností využít pracovních zkušeností z vyšetřování nejzávažnějších zločinů a práce státního zástupce. A samozřejmě i ze svého působení senátorského,“ říká Miroslav Antl.

Antl v KŠD LEGAL povede tým se zaměřením na obhajobu v trestním řízení, zastupování poškozených v trestním řízení, analýzu a přípravu procesní strategie v trestním řízení, trestní právo a Corporate complains, obhajobu a poskytování právního poradenství právnickým osobám v rámci trestního řízení, včetně přípravy Corporate complains programu a provádění interního vyšetřování.

Více informací www.ksd.cz

You may also like...