Castingy na Českou Miss 2020 jsou odstartovány, dívky mají stále šanci se přihlásit

Castingy na Českou Miss právě odstartovaly a my již známe prvních devět krásných semifinalistek, které postoupily z prvního pražského castingu. Dívky, toužící ucházet se o titul letošní královny krásy, mají však stále šanci přijít v tomto týdnu na jeden z castingů na Českou Miss 2020, které probíhají po celé České republice.

Na prvním pražském castingu do poroty usedli nejen partneři soutěže, ale také vítězky České Miss z minulých let Klára Vavrušková a Lea Šteflíčková spolu s ambasadorkou letošního ročníku České Miss, Eliškou Bučkovou. „První casting České Miss máme za sebou a já se na všechny dívky s nimiž se během castingové tour setkám, moc těším. Slečnám, které dosud váhají, zda se přihlásit, bych chtěla říct, ať se nebojí a zkusí své štěstí. Určitě to stojí za to,“ vzkázala Eliška všem nerozhodným adeptkám na titul královny krásy.

Na castingy srdečně dívky zve i obchodní ředitelka České Miss a předsedkyně poroty Veronika Farářová: „Mám velkou radost, kolik krásných mladých dam na první casting dorazilo. Upřímně, nebylo snadné mezi nimi vybrat ty, které postoupí. Šance byly opravdu vyrovnané. Těším se na další castingy a jsem přesvědčená, že tento ročník bude minimálně stejně úspěšný, jako ten loňský.“

Foto: Jan Altner

You may also like...

1 Response

  1. 18.8.2020

    […] Castingy na Českou Miss 2020 jsou odstartovány, dívky mají stále šanci se přihlásit […]