Centrum Černý Most přináší svým zákazníkům velkou adventní soutěž, Mikuláše a vánoční atmosféru až domů

Ani letos nehodlá Centrum Černý Most své zákazníky připravit o vánoční zážitky. Vzhledem k aktuálnímu omezení hromadných akcí přinese kus vánoční atmosféry svým zákazníkům až domů – formou výher ve velké adventní soutěži, speciálního vánočního spotu nebo skrze tradiční Vánoční noviny. Před samotným Centrem i tento rok vyroste oblíbené kluziště a jeho interiéry už teď zdobí nová vánoční dekorace. 

Za Mikulášem i na brusle už v sobotu 5. prosince

Tradičně velmi populární kluziště se veřejnosti s otevře už 5. prosince. Provoz zábavné atrakce bude omezen v souladu s platnými hygienickými opatřeními. Zahájení bruslařské sezóny ovšem možná zpestří i Mikuláš s čerty a anděly, kteří budou za příznivé situace rozdávat sladkosti a Vánoční noviny. Mikuláše bude možné potkat mezi 16.00 a 21.00 uvnitř Centra a v jeho okolí a zároveň i na ledové ploše, kde si s dětmi zabruslí v časech 15.45–18.00 a 18.30–21.00.

Velká adventní soutěž o balíčky v hodnotě 10 000 Kč

Centrum Černý Most si pro své zákazníky nově připravilo velkou adventní soutěž o speciální vánoční balíčky. Soutěží chce Centrum potěšit celkem 4 rodiny, které v tematických balíčcích najdou knihy, kosmetiku, hračky, sýry, vánoční stromeček a mnoho dalšího – to vše v celkové hodnotě 10 000 Kč. Soutěž proběhne ve čtyřech kolech na sociálních sítích Centra každou adventní neděli: 29. listopadu a 13. prosince na Facebooku, 6. a 20. prosince zase na Instagramu.

„V prvním a posledním kole soutěže mohou naši zákazníci nominovat rodinu, která by si výhru zasloužila nejvíce. Vánoční svátky takto chceme využít k podpoře těch, kteří se aktuálně nacházejí v těžké životní situaci, nebo naopak pomáhají druhým. Těmto vybraným rodinám kurýr doručí balíček až domů,“ vysvětluje Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

V úterý 1. prosince se Centrum opět připojilo ke světovému dni štědrosti a dobrých skutků Giving Tuesday a vyzvalo své zákazníky k recyklaci starého textilu.

Naladěni na vánoční vlnu

Specialitou letošní adventní sezóny bude zejména tematické vánoční video. Na sociálních sítích Centra se objeví 5. prosince, a nejen dětské diváky pobaví příběhem o záchraně Vánoc. Až domů přinesou zákazníkům Centra sváteční atmosféru i Vánoční noviny. Ve svých schránkách je najdou obyvatelé Černého Mostu a okolí. Dále budou noviny s tipy na dárky, receptem od známého šéfkuchaře Jana Punčocháře nebo rozhovorem s hereckou rodinou Tomáše Matonohy a Lucie Benešové k dispozici přímo v Centru a digitálně na jeho webových stránkách.

Na ty, co se vydají naladit na vánoční vlnu přímo do Centra, pak bude čekat velkolepá výzdoba v tradičních anglosaských motivech. Chybět nebude ani vánoční stromek a živý betlém před západním vstupem – ten bude k vidění 11.–13., 18.–20. a 23. prosince vždy od 10.00 do 18.00.

Interiér centra ozdobí zase Strom splněných přání, který přibližuje příběhy a přání celkem 50 seniorů. Těm mohou kolemjdoucí jejich vánoční přání vyplnit a věnovat tak dárek, který vykouzlí úsměv na tváři a skutečně pomůže.

Nové bezpečnostní technologie a opatření

Do vánočního hávu se převlékly i infografiky, které zákazníky upozorňují na bezpečnostní a hygienická pravidla.

Úplnou novinkou je infračervený teploměr, který zákazníkům poslouží k preventivní kontrole tělesné teploty už při vstupu do Centra.

You may also like...