Continental oslaví 150. výročí na náměstí v Brandýse. Vystoupí Kašpárek v rohlíku a Monkey Business

Společnost Continental si minulý týden připomněla 150 let od svého založení. V Brandýse nad Labem, kde se specializují na výrobu elektroniky do automobilů, chystají veřejnou oslavu výročí pro obyvatele města a své zaměstnance. Ta se bude konat v pátek 22. října od 15 hodin pod širým nebem přímo na brandýském Masarykově náměstí. Návštěvníky čeká koncert skupin Monkey Business a Kašpárek v rohlíku, bohatý program je připraven i pro děti. 

Od 15 hodin se mohou návštěvníci těšit na bohatý program pro rodiny s dětmi. K dispozici budou dětské atrakce jako skákací stan, malování na obličej nebo halloweenská balónková dílna. Chybět nebude ani cukrová vata a dostatečné množství nejen horkých nápojů za symbolickou cenu. V 16 hodin se pak všichni pobaví při živém vystoupení české hudební divadelní skupiny Kašpárek v rohlíku.

V průběhu odpoledne bude možnost navštívit stany Continentalu a seznámit se s jeho současným vývojem. Součástí prezentace společnosti bude ukázka nových technologií opět zábavnou formou – hra v kostky s robotem a virtuální realita. Stany doplní výstava o historii firmy.

Půldenní veselí vyvrcholí v 19 hodin koncertem hudební skupiny Monkey Business v čele s Matějem Ruppertem. Celou událostí bude provázet známý herec, komik a moderátor Tomáš Měcháček. Akce je přístupná veřejnosti zdarma. Občerstvení budou zajišťovat stánky lokálních restaurací.

You may also like...