Další díl Autosalonu na Primě předvede italský zázrak, sexy Mokka a tipy pro správné přezutí

S dalším týdnem jsou tu nové tipy pro milovníky rychlých kol. Na co se můžete těšit tentokrát? Jaké lahůdky si pro vás naši experti připravili? Tady je malá ochutnávka. Průměrná mzda v Česku přesahuje 35 tisíc korun. To ale znamená, že polovina lidí na ni nedosáhne. Takže průměrný divák Autosalonu se rád podívá na test BMW, ale pak si jde koupit něco s cenou do 500 000 Kč. Třeba takový Fiat Tipo, který se nabízí i v lifestylové verzi Cross. Co na něj řekne expert Pepa, jehož vůbec první auto byl právě kompaktní Fiat?

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 12. května ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 15. května v 7.30 na Primě nebo ten samý den ve 23.20 na CNN Prima NEWS.

Není nijak velký, nemá pohon všech kol a motor je na první pohled titěrný, přesto vás nový Opel Mokka dostane. Na malé SUV vypadá sexy, a navíc navozuje pocit robustnosti. A není to něco za něco. Když nebudete jezdit přes celou Evropu, klidně může sloužit jako vozidlo pro mladou rodinu. Stihne v něm ale Tereza dovézt režisérovi kafe, aby natáčení dobře dopadlo?

99 % prodejců a autoservisů se v autech asi moc nevyzná. Používá totiž označení pneumatika, což je špatně. Správně si jdete koupit nebo přezout pláště. Ale říkejte si tomu, jak chcete, hlavní přece je, aby „gumy“ fungovaly. V tematické reportáži vám proto dáme několik cenných tipů, jak životnost automobilových plášťů maximálně prodloužit.

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal zná vozy značky Škoda jako své boty. Hrál totiž v několika jejích reklamních videích a byl také při prezentacích nových modelů. Takový Enyaq iV viděl ale, jak se říká, pouze z rychlíku – a taky si ještě nezazávodil. Obojí mu rádi splníme. Rádio je o rychlých reakcích, tak jsme zvědaví, zda je předvede i ve slalomu, brzdění a sprintu!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...