Autosalon 36 na Primě: Kritika modelu BMW, testování značky Laurin & Klement a další vychytávky

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon nově ve středu 2. září ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách v sobotu 5. září v 8.25 na Primě, případně ten samý den ve 23.45 na CNN Prima NEWS.

Pozor, hlavní zprávou dne je změna vysílacího času. Takže jestli chcete stihnout svou porci rychlých kol ve všech formátech, sledujte pečlivě, kdy se objeví váš pořad Autosalon na televizní obrazovce. A co pro vás s přicházejícím podzimem máme?

Pepa poplive novou ikonu značky BMW. Nabubřelé Gran Coupé M8 Competitione, byť má výkon nad 600 koní, moc nezaujme.

Vrátíme se v čase a otestujeme značku Laurin & Klement z roku 1905. Jo, to byly dřevní automobilové časy, kdy jen nastartování vozu zabralo víc než pět minut. Pak se oproti tomu koukneme pod kapotu na nejmodernější techniky. Přesněji řečeno na to, co propojuje telefon s automobilem. A budete zírat…

Další dva páry diváků projdou soutěží s kamionem Mercedes Benz Actros – aniž by na něj měli řidičský průkaz. Nakonec se poptáme, jestli má v Evropě smysl americký pick-up velikosti XXL. Konkrétně Chevrolet Silverado. Už jedeme na 100% výkon, to znamená ve stoprocentním nasazení, drajvu i premiérách v novotou zářících vysílacích časech. Těšíme se na vás.

Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! To bude aktuální pořad AUTOSALON. Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za to vidět. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...