Další díl Autosalonu představí kompaktní SUV ve velké parádě, srovnání benzín nebo elektrika a test sněžného skútru

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 1. března ve 20.15 na Prima COOL. Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během následujících měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Doby, kdy základní model vypadal bídně, jsou naštěstí u většiny automobilek pryč. Z prodejny už nevyjíždíte na plecháčích a s nulovou výbavou. Kompaktní SUV MG ZS nabídne za méně než půl milionu tempomat nebo Bi-LED světlomety. Nezklame ale reálná dynamika a spotřeba? Nebude lepší si připlatit zhruba 100 000 Kč za top model? 

Škoda Enayq RS

Pravidelný divák Autosalonu ví, že papírové hodnoty jsou stejně relevantní údaj jako průměrný plat. Důležitá je realita. Například v zimě při zapnutém topení, když rychlým autům, jak se říká, zatopíte pod kotlem. Bude pak na ledové dráze lépe fungovat benzínový, nebo elektrický sporťák? Papírově je Škoda Enayq RS lepší než model Kodiaq RS, ale uvidíme… 

Můžete mít nejlepší výbavu, kvalitu na úrovni Rolls Royce a dokonalý podvozek. Jakmile však auto nedostane adekvátní pohon, je k ničemu. Snad proto má vrcholný Nissan X-Trail hned tři jednotky. Jeden motor ale k pohonu vůbec neslouží. A ty zbylé dva… Víc už v redakčním testu! 

Krouhat zatáčky na superrychlé motorce je fajn, ale řídit stroje horské služby může být ještě větší adrenalin. Pepa Sršeň se na vlastní kůži přesvědčí, že řidič 160koňového záchranného sněžného skútru tvrdý chleba má. Vyzkouší si totiž roli raněného. Co se mu stalo?

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Foto: Škoda Auto

You may also like...