Novinky a premiéry na veletrhu MOTOCYKL 2023

Nová moto sezóna se blíží a s ní i symbolický start v podobě veletrhu MOTOCYKL. Zde samozřejmě nemohou chybět novinky. Na stánku Royal Enfield/Vintage Garage Motors jich máme hned několik: oficiální českou premiéru modelu Super Meteor 650 a také nový projekt v podobě sidecary Interceptor/Velorex.

Je na co se těšit

Rozhodně by vaší pozornosti neměla uniknout premiéra a slavnostní odhalení modelu Super Meteor 650 a představení nového projektu v podobě motocyklu Interceptor se sidecarem Velorex. To vše proběhne v rámci výstavy ve čtvrtek 2. března v 10:45 v prostorách stánku Royal Enfield/Vintage Garage Motors – hala 4, stánek 4B02, viz přiložený plánek. Dále bude prezentována aktuální modelová řada včetně zmíněných novinek. Návštěvníci se tak mohou těšit na nový model HNTR 350, který je primárně určen začínajícím jezdcům. Dále na modely Meteor 350 a Classic 350. Na expozici nebudou chybět ani modely SCRAM 411 a Himalayan, které doplní dva modely s řadovým dvouválcovým motorem o objemu 650cc Interceptor a Continental GT.

Představujeme ztělesnění cruiseru

Motocykl Super Meteor 650 byl vytvořen na základě trvalého přesvědčení značky, že lidé se při cestování nesmějí nechat omezovat hodinami nebo kilometry. Stroj byl vytvořen pro milovníky svobody, „srdcaře“ značky Royal Enfield. Prostorná nádrž pojme až 15,7 litrů paliva, díky čemuž můžete i ty nejdelší jízdy absolvovat bez přerušení. Zcela nové je prémiové odpružení Showa, přední LED světlomet a mnohé další novinky. Pozor! Cena motocyklu je od 199.990 Kč včetně 3leté tovární záruky a 3leté evropské silniční asistenční služby.

Závan vzpomínek s Velorexem

Na našem stánku vám představíme i další novinku: soupravu motocyklu Royal Enfield Interceptor 650 se sidecarem Velorex 563. Jde o skvělou kombinaci s výbornými jízdními vlastnostmi a atraktivním vzhledem. Souprava je lakována v jednobarevných Royal Enfield Interceptor barvách Canyon Red, Orange Crush nebo Ventura Blue. Sidecar je vyroben firmou Velorex, odborně připojen k motocyklu a zapsán do technického průkazu.

Objevte svět sidecarů VELOREX. Posaďte se do Velorexu a pojeďte s námi na nikdy nekončící dobrodružství.

Testovací jízdy: V rámci veletrhu jsou možné testovací jízdy, více informací na stánku.

Tomáš Kosa z Velorexu komentuje propojení značky Velorex a Royal Enfield: „Je to spojení dvou tradičních značek ve svém oboru. Royal Enfield je nestarší výrobce motocyklů na světě a Velorex přinejmenším v našich končinách představuje synonymum pro sajdkáry. Pokud hledá zákazník hotovou sajdkáru klasického vzhledu, věřím, že nic lepšího dnes na trhu nenajde. Vidíme zde zajímavou příležitost s přesahem za hranice ČR. Jízda s postranním vozíkem otevírá jiné dimenze cestování. Ať už individuálního v podobě dodatečného nákladu, a nebo sdíleného v podobě spolujezdce, který by si jinak na motocykl nesedl. Třeba váš pes.“

Martin Cieslar – Vintage Garage Motors: Super Meteor 650 je dlouho očekávaná novinka, jaký je Váš názor na tento stroj? „Jedním slovem je to nádhera! Každým novým modelem se značka Royal Enfield posouvá na pozici globálního lídra v kategorii středně velkého objemu motocyklů. Už příchod obou twinů Interceptor a Continental GT 650 na jaře 2019 předznamenal fantastický úspěch a raketový růst zájmu o motocykly této značky.  Super Meteor 650 to jen posouvá dál. Ať už se jedná o cestovní komfort a praktické využití tohoto motocyklu, anebo jeho dílenské zpracování. K tomu všemu ještě jedinečná cena 199.990 Kč. Kdo hledá cenově dostupný motocykl kategorie cruiser, by měl logicky skončit u nás. Prostě jak říkám, je to nádhera!“

You may also like...