Dárek na poslední chvíli: Online divadlo s Dramoxem

Sháníte originální dárek na poslední chvíli? Vánoční poukaz do divadla online vás zachrání! Stačí pár kliků a emailem ihned obdržíte voucher na Dramox.cz pro rodiče, prarodiče i kamarády. Díky němu budou moci zhlédnout víc než 300 představení nejen z oblíbených českých divadel. Na Vánoce jsme pro vás navíc nachystali speciální diváckou nadílku pro celou rodinu. 

Nadělte místo ponožek pod stromeček poukaz do divadla online! Originální dárek také zahřeje a ještě navíc pobaví. Na Dramoxu si z nabídky komedií, dramat i pohádek vyberou všichni milovníci kultury. Obdarujte je poukazem na jeden, tři, šest měsíců nebo jeden rok, během nichž mohou zhlédnout desítky představení z populárních českých divadel jako Dejvické divadlo, Ypsilonka, Divadlo v Dlouhé nebo Divadlo Na Fidlovačce. Dárkové poukazy pořídíte zde.  Ihned po zaplacení vám přijdou na e-mail. K dispozici jsou i klasické papírové vouchery. Dárek navíc potěší hned dvakrát – 55 % z částky Dramox posílá divadlům, hercům a tvůrcům.

Přepněte o Vánocích na Dramox 

Na vánoční hostinu Dramox nachystal několik divadelních lahůdek. Na sváteční náladu se můžete naladit jihočeským rybím předkrmem a užít si Českou mši vánoční v netradičním scénickém pojetí. Představení Hej Mistře Jihočeského divadla kromě tradiční skladby nabízí i výběr ze Svatoroční muziky Adama Václava Michny z Otradovic. Přípravu kapra i další štědrovečerní patálie můžete prožít během Vánočních večerů živě z Ypsilonky. A pak už přijde čas pustit se do hlavního chodu – samozřejmě do Shakespeara servírovaného ve dvou variantách! Shakespeare po dejvicku potěší vaše smyslové buňky skvělým hereckým obsazením v Zimní pohádce, hradecký recept Davida Drábka zase více ocení ti, kdo rádi experimentují. S jeho Richardem III. se v hýřivém kabaretu v podání Klicperova divadla rozhodně nudit nebudete. A jako sladkou tečku si dopřejte pohádky. Křehký příběh O bílé lani z Divadla Drak okouzlí stínohrou a skvělou hudbou Jiřího Vyšohlída. O sváteční noci také vrcholí putování za Vánoční hvězdou zlínského Divadla Scéna, a pak už jen nezbývá než si přát Hurvínkovo přání… nebo vaše tajné.

You may also like...