Dárková prodejna v pivovaru Plzeňský Prazdroj je stále otevřená

Máte chuť na čerstvě natočený nefiltrovaný ležák Pilsner Urquell? Nebo chcete své blízké potěšit originálním dárkem s pivní tematikou?  Pak zamiřte do dárkové prodejny na nádvoří Plzeňského Prazdroje. Na jednom místě najdete nejrůznější předměty značky Pilsner Urquell, včetně dárkových poukazů na jedinečné zážitky a prohlídky pivovarů. A navíc vám tady stočí výtečný nefiltrovaný ležák Pilsner Urquell do litrové patentní lahve nebo unikátního growleru! Nádoby pak můžete využít na příští nákup nebo si pivo necháte načepovat v nejbližší hospůdce s výdejním okénkem.

V nabídce dárkové prodejny v pivovaru Plzeňský Prazdroj nechybí půllitry, korbele, dřevěné bedýnky a speciální balení piva Pilsner Urquell. „Dárek se může stát výjimečným originálem, stačí jej opatřit osobním věnováním – buď si nechat vygravírovat na sklo vlastní text, nebo na textil vyšít speciální výšivku. Na půllitry lze vybrousit konkrétní věnování či jméno. Stačí si vybrat druh písma, sklenici a je to!“ doporučuje Milan Klich, vedoucí obchodních služeb.

Pokud rádi nakupujete z pohodlí domova přímo na www.eshop.prazdroj.cz, můžete si objednané zboží v dárkové prodejně vyzvednout.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...