Patnáct Stromů splněných přání se letos rozsvítí v hypermarketech Globus

V každém z patnácti hypermarketů Globus stojí Strom splněných přání. Na každém z nich visí vánoční přání dětí z dětských domovů, Klokánků, seniorů z domovů pro seniory a lidí v nelehké životní situaci. Kdokoliv může touto cestou splnit vánoční přání a rozdávat radost a pomoc tam, kde je to potřeba.

Každý hypermarket Globus má ve svém regionu organizace, se kterými spolupracuje a podporuje je. Letos děti a senioři z těchto organizací napsali svá vánoční přání, která si přejí najít pod stromečkem. Obdarování těchto lidí v nelehké životní situaci je jednoduché. Zákazníci si na Stromě splněných přání vyberou kartičku, na níž je napsáno přání od konkrétního dítěte či seniora. Zakoupený dárek poté předají v informačním centru hypermarketu. Zaměstnanci Globusu poté všechny dárky od zákazníků doručí jednotlivým organizacím. „Strom splněných přání přináší radost už několik let těm, kteří jsou sami, nemocní nebo v jiné tíživé životní situaci. Před každými Vánoci je u našich zákazníků o splnění přání velký zájem, protože jde o klienty organizací z jejich blízkého okolí,“ řekla Lutfia Volfová, vedoucí externí komunikace Globus.

V každém z 15 hypermarketů Globus stojí Strom splněných přání. V každém z hypermarketů lze zapojením do akce udělat radost někomu z blízkého okolí.

 

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...