Dermacol rozdal před Vánocemi dárky do nemocnic. Pomohl tam, kde je nejvíc třeba

Přes šest tisíc kusů dezinfekčních sprejů Anti-COVID věnovala česká kosmetická společnost Dermacol Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a Fakultní nemocnici Motol v Praze. Zásilka putovala také do Alzheimer domovů v Roztokách u Prahy, Mostě i Darkově. Dezinfekční spreje na ruce jsou určeny pro všechny, kteří se obětavě starají o ty, co teď jejich péči nutně potřebují.

Pomoc potřebným považují v Dermacol za samozřejmou. „Jsme rodinná firma a naše motto „S láskou ke kráse měníme svět“ pro nás neznamená jenom vnější krásu, ale i tu vnitřní. Jsme společensky odpovědnou společností a k té patří i spolupráce s lidmi, kteří dobročinnosti věnují svou energii, talent a své dobré srdce,“ je přesvědčena spolumajitelka a ředitelka strategie společnosti Věra Komárová. S distribucí do nemocnic pomohla Bára Nesvadbová a její Nadační fond Be Charity, se svým nadačním fondem se zapojila i Zdenka Žádníková.  

Nejznámější značka tuzemské kosmetiky tak podporuje například také nadaci Happy Hearts Petry Němcové, které poskytuje peníze na stavbu škol v zemích zasažených přírodními katastrofami, pomáhá Nadačnímu fondu Zdeňky Žádníkové Volencové, s nímž barevně zkrášlují zdi českých a slovenských nemocnic. S fondem Be Charity nastartoval Dermacol letos nový projekt „Pomáhej krásou“, kdy lze při koupi vybraných kosmetických výrobků přispět na léčbu nemocných dětí.

Bohumil Brejžek

You may also like...