Destilát Alexandrion nově v sedmihvězdičkovém kabátku  

Vinný destilát Alexandrion je populární volbou ve své kategorii. Je dokonale jemný a kombinace tradiční výroby a moderní inovace vám zaručí opravdu kvalitní chuťový zážitek. Vychutnejte si nyní jeho 7* verzi!

Alexandrion se zabydlel na našem trhu a stal se oblíbeným destilátem z hroznů vhodným nejen pro večírky s přáteli, ale i pro klidný večer s knížkou. Unikátní jemnost v kombinaci s excelentní chutí ohromuje konzumenty po celém světě. Nechte se ohromit taky.

„Srdce“ sedmihvězdičkového Alexandrionu zraje v dubových sudech a jsou do něj přidávány přírodní výtažky, které destilátu propůjčují jemné středozemní chutě a vůně. Při výrobě destilátů značky Alexandrion je používána ta nejmodernější technologie, díky které je dosaženo vysoké kvality každé kapky a zároveň se klade velký důraz na tajnou tradiční recepturu i starobylý výrobní postup, který má svůj domov na řeckém ostrově Kréta.

Alexandrion 7* je perfektní volbou pro teplé dny, protože se skvěle hodí jako hlavní složka míchaných nápojů a koktejlů. Pokud si však chcete naplno užít svoji chvilku klidu, báječně si ho vychutnáte i samotný. V chladnějších dnech se zase zvýrazní aroma Alexandrionu v horkém zimním drinku. Zkuste třeba drink Alexandrion, v němž je kombinací se skořicí a hřebíčkem v horkém pomerančovém džusu dosaženo dokonale hřejivé harmonie.

Alexandrion 7* je k dostání na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz.

You may also like...