Díky čističce vzduchu Sense Antiviro+ se mohou lékaři a sestry v Thomayerově nemocnici volně nadechnout

Nejen jednotlivci, ale také společnosti se snaží pomoci tam, kde je to nejvíc zapotřebí. Tedy v nemocnicích.  Vzhledem k tomu, že společnost Sense Vital Air s.r.o. se dlohoudobě věnuje vývoji a výrobě čističek vzduchu s unikátním výkonem, nemůže v této snaze zůstat pozadu. Produkty společnosti pomáhají v kancelářích, ale také domácnostech a nemocnicích zajistit všem svěží a zdravý vzduch. Obrovský potenciál nabízí čistička vzduchu Sense Antiviro+. Ta byla vyvinuta z všestranného antialergeního a protizápachového modelu Sense Vital Air jako reakce na filtrování virových částic nejen v laboratořích, ale také v nemocnicích a bytech. Čistička vzduchu Sense Antiviro+ je vybavena extrémně účinným ULPA filtrem, který virotické částice téměř absolutně zachytává a pohlcuje.

Dar pěti čističek vzduchu, v ceně 240 tisíc korun, předal inženýr Karel Semerák ze společnosti Sense Vital Air s.r.o., převzali jej MUDr. Luděk Stehlík, primář Pneumologické kliniky 1. LF UK a Thomayerovy nemocnice spolu s MUDr. Petrem Čechem, náměstkem pro léčebnou péči.

Jak během předávání podotkl inženýr Karel Semerák: „Jsme velice rádi, že čistička Sense Antiviro+ bude pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba. Ochrana před koronavirem touto cestou je důležitá, zejména s pokračujícím vytápěním interiérů a vyšším přenosem viru aerosolem. Právě jednotky intenzivní péče musí dle mého názoru být vybaveny nejkvalitnějším dostupným zařízením nejen pro ochranu pacientů, ale také zajištěním pevného zdraví odborného personálu – na něm totiž závisí životy lidí.“

Po slavnostním předání potřebné dokumentace, včetně certifikací, náměstkovi nemocnice panu Čechovi, se celý tým přesunul do pavilonu B1, oddělení JIP, kde za přísných hygienických podmínek proběhlo umístění čističky do plného provozu oddělení JIP za účasti primáře MUDr. Stehlíka.

Čistička vzduchu Sense Antiviro+ s vestavěným filtrem ULPA15 Microglass s vysokou účinností filtrace odstraňuje ze vzduchu viry včetně koronaviru SARS-CoV2 na JIP oddělení Thomayerovy nemocnice od od 16.11. 2020.

Přejeme týmu zdravotníků bezpečnější nádech i výdech, zdravější pracovní prostředí.

Zdroj: sense.cz

You may also like...