Dolní Morava: Užijte si zimu, lyžovačku a návštěvu třech unikátů

Během příštích týdnů se rozloučíme se zimní sezónou. Zatím je však lyžařská sezóna v plném proudu a pro všechny nelyžaře je – alespoň na Dolní Moravě – spousta příležitostí, jak si vychutnat dechberoucí zimu na horách.

Na nadšené lyžaře čeká v severním výběžku Pardubického kraje téměř 10 kilometrů sjezdovek se stoprocentní jistotou zasněžení. Ti nejmenší lyžují zadarmo. A příležitost pořádně se projet dostane na zdejších kopcích každý, od nováčků, přes nejisté lyžaře a fanoušky pohodového sjezdu, až po zkušené milovníky adrenalinu.

I ti, kteří neholdují lyžím či snowboardu, mají na Dolní Moravě o zábavu postaráno. Nejdelší visutý most na světě Sky Bridge 721 zažívá svou úplně první zimní sezónu. Opravdový unikát si tak užijete v ledových krajkách. V podobném hávu objevíte i oblíbenou Stezku v oblacích, která je krásná za každého počasí. A pokud máte rádi rychlou jízdu, osedlejte si Mamutí horskou dráhu a vyrazte po 3 kilometry dlouhé trase zpět do údolí.


Užijte si opravdové horské zážitky. Vychutnejte si poslední záchvěvy zimy v útulných horských chatách nebo třeba ve vířivce ve wellness hotelu Vista. Ohřejte si zimou zčervenalé tváře dobrým jídlem a pitím a rozlučte se se zimou tak, jak si zaslouží.

Veškeré informace o pobytech, animacích či wellness a nabídku e-shopu najdete na webu Dolní Moravy www.dolnimorava.cz

Fotografie: www.dolnimorava.cz

You may also like...