Emirates nabízí ke svému letu ubytování zdarma v luxusním hotelu Fairmont The Palm v Dubaji

Letecká společnost Emirates dnes ve spolupráci s Fairmont Hotels & Resorts oznámila novou unikátní nabídku pro cestující plánující svůj další zimní útěk za sluncem do Dubaje. Od 30. ledna 2023 do 13. února 2023 budou moci cestující, kteří si zakoupí zpáteční letenku společnosti Emirates ve First nebo Business Class do Dubaje nebo s mezipřistáním v Dubaji, využít bezplatný pobyt v hotelu Fairmont The Palm.

Tato speciální nabídka* platí pro všechny zpáteční letenky do Dubaje nebo s mezipřistáním v Dubaji zakoupené do 13. února 2023. Nabídka platí pro rezervace uskutečněné na webu emirates.com nebo prostřednictvím partnerských cestovních kanceláří, a to nejméně 72 hodin před příletem cestujících. 

Hotel Fairmont The Palm, pojmenovaný podle ikonického dubajského ostrova Palm Jumeirah, je ideálním luxusním resortem pro páry i rodiny. Nabízí 381 honosných pokojů a apartmánů s výhledem na úchvatný Arabský záliv a neuvěřitelné dubajské panorama, cestovatelé zde mohou také ochutnat některé z nejlepších světových chutí ve vybraných deseti restauracích a barech. Rodiny s malými dětmi mohou využít „Fairmont Falcons Kids’s Club“ nabízející rozmanité aktivity pro děti od 3 do 15 let v přátelském a útulném prostředí, zatímco hosté toužící po relaxaci si mohou dopřát procedury ve vyhlášených lázních Fairmont Willow Stream Spa. Součástí luxusního resortu jsou také čtyři venkovní bazény s regulovanou teplotou, soukromá pláž s bílým pískem a nejmodernější klub zdraví.

Nachází se pouhých 25 minut od dubajského letiště a dostatečně blízko k prozkoumání krásného dubajského přístavu a dalších oblíbených místních atrakcí. Další noci si mohou zákazníci rezervovat na odkazu zde.

Prozkoumejte více z Dubaje se společností Emirates

S Emirates si při návštěvě Dubaje přijde na své každý cestovatel, zejména ti, kterým v zimě chybí hřejivé slunce. Dubaj nabízí celou řadu zážitků světové úrovně – od sluncem zalitých pláží a památek až po prvotřídní pohostinství a volnočasová zřízení.

  • My Emirates Winter Pass: Zákazníci letící do Dubaje nebo přes tuto metropoli se mohou jednoduše prokázat palubní vstupenkou a platným dokladem totožnosti ve stovkách maloobchodních, zábavních a stravovacích zařízení, stejně jako ve známých atrakcích a luxusních lázních, a využívat fantastických slev v celé Dubaji a Spojených arabských emirátech (SAE). 
  • Emirates Holidays: Cestovatelé si mohou rezervovat dovolenou v Dubaji prostřednictvím Emirates Holidays. Všechny dovolené Emirates zahrnují flexibilní možnosti rezervace. Pro ještě větší komfort je tu specializovaný tým Emirates Holidays On Holiday Service, který je klientům k dispozici 24/7, aby je podpořil po celou dobu jejich pobytu.
  • Partneři programu Skywards: Členové oceňovaného věrnostního programu Skywards společnosti Emirates mohou sbírat míle za každodenní útratu v maloobchodních prodejnách ve Spojených arabských emirátech a tyto míle vyměnit za odměny za letenky, upgrady a vstupenky na koncerty a sportovní akce. 
  • Dubai Experience: Zákazníci si nyní mohou prostřednictvím platformy Dubai Experience společnosti Emirates prohlížet, vytvářet a rezervovat vlastní přizpůsobené trasy včetně letů, pobytu v hotelu, návštěvy klíčových atrakcí a dalších gastronomických a volnočasových zážitků v Dubaji a SAE a využívat ještě více výhod.

Společnost Emirates bezpečně obnovila provoz do více než 130 destinací na šesti kontinentech a v současné době provozuje z Prahy do Dubaje a zpět denní lety. 

*Úplné podmínky naleznete zde.

You may also like...