Evropa 2 vydává originální song All Stars Team 2022 – Držíme Ti flek, složený na míru všem moderátorům

Hudební rádio Evropa 2 vydává vlastní originální song Evropa 2 All Stars Team 2022 – Držíme Ti flek. V nočních hodinách se na pumpě potkávají všichni moderátoři Evropy 2, aby společně jako jedna velká rodina rozjeli pořádnou party. Samozřejmě i zde drží flek posluchačům. V klipu si zahráli Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Jakub Kohák, Tomáš Zástěra, Zorka Hejdová, Pavel Cejnar, Ondra Urban, Petr Říbal, 3v1 a mnoho dalších známých tváří Evropy 2. Vedle nich se v klipu objeví také rapper Rytmus.

Klip na YouTube: youtu.be/All Stars 

„Tak jsme se tu všichni sešli. Protože těch příležitostí, kdy se sejdou opravdu všichni z týmu, je minimum, je to pro mě vždycky velký zážitek, a velmi pozitivní. To, že jsme tam byli všichni najednou, že jsme se všichni viděli a mohli spolu mluvit, je pro nás výjimečná situace,“ shrnul svůj zážitek z natáčení Leoš Mareš. Jeho slova potvrdili i ostatní moderátoři Evropy 2. Parťák z Ranní show Patrik Hezucký se svěřil, že byl sice unavený vzhledem k nočnímu natáčení, ale zároveň i nadšený, že se všichni mohli sejít u tak nádherné práce. Pro Katku Říhovou byla navíc jízda v kamionu velmi obohacujícím zážitkem. Není čemu se divit, když si řidiče kamionu zahrál další z jejích kolegů, Jakub Kohák.

„Byla jsem šokovaná obrovskou produkcí, dramaturgií a tím vším. Když jsem přijížděla na pumpu, tak jsem měla pocit, že se točí už pokračování Avataru,“ vzpomínala na natáčení Zorka Hejdová. Její parťák z Odpolední show Tomáš Zástěra ji souhlasně doplnil: Nečekaný zážitek byla i jízda ve starém americkém autě bez střehy i bez pásů, navíc nesvítila ani palubní deska.“ Tato dvojice jako jediná netočila totiž pouze na benzínce, ale i na vlakovém nádraží a také cestou na pumpu. Oba prozradili, že se ze začátku báli hlavně během cesty na dálnici, ale vše nakonec dobře dopadlo. Ještě na sebe práskli, že se během natáčení ani jednou netrefili do textu, který dle jejich slov není navíc ani těžký. „Tomáš byl hodně nervózní, proto si nepamatoval text a já jsem stará zapomnětlivka,“ řekla se smíchem moderátorka.

Něco málo ze zákulisí natáčení prozradila i dvojice z Večera na maXXimum. „Natáčení na benzínce jsme si moc užili, catering byl výborný,“ pochvaloval si Ondra Urban. Petr Říbal ho ještě pobaveně doplnil: „Ještě nikdy jsem neviděl Ondru sníst tolik párků v rohlíku a vypít tolik kafe. Po delší době jsme se sešli zase všichni, a to bylo super.“


Jsme hudební rádio, v autě nás poslouchá hodně lidí, kteří se během své cesty z různých důvodů stavují na pumpě. Proto jsme zvolili právě ji jako místo pro setkání celé naší party,“ vysvětlil místo výběru lokace pro natočení klipu režisér a zároveň moderátor Evropy 2 Randy Cøld. Jeho kolegu Jindru Ekla na natáčení nejvíce bavila dokonalá kombinace stylových kár a outfitů moderátorů, spolu s upřímným textem, parádním vibem a neodolatelnou vůní benzínu. „Všichni v jeden moment, a ještě o půlnoci na benzínce u Prahy, kde měla své kouzlo milá, lehce ospalá atmosféra. K tomu stylové oblečení, krásný káry a doslova hollywoodská produkce, to byla boží kombinace,“ uzavřel jejich vyprávění Kuba „Koťák“ Kotek. Právě noční natáčení na pumpě dodává celému klipu nostalgickou, až melancholickou náladu, podtržené je to outfity moderátorů v současném zahraničním stylu se špetkou oblíbeného retra.

V minulosti Evropa 2 vydávala tematické vánoční nebo letní songy, videoklipy k nim točila převážně ve studiu, navíc šlo převážně o zahraniční předělávky. Text pro Evropa 2 All Stars Team 2022 – Držíme Ti flek byl napsán přímo na míru jednotlivým moderátorům. „Každý z nás, speakerů, má svoji úlohu trochu jinou. Každý zpívá o tom svým, co dělá na Evropě 2. A to se mi líbí,“ doplnil nadšeně Pavel Cejnar. V refrénu moderátoři zpívají sborově: „To jsme my, co držíme Ti flek na zemi.“ Slogan Držíme Ti flek vyjadřuje, že posluchači Evropy 2 jsou součástí značky a celé moderátorské party. Pod hudbou a textem songu je podepsaná dvojice zkušených producentů David Šmídt a Jakub Lenz.

V klipu se objeví moderátoři Evropy 2: Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Katka Říhová, Jakub Kohák, Pavel Cejnar, Kuba „Koťák“ Kotek, Jindra Ekl, Zorka Hejdová, Tomáš Zástěra, Petr Říbal, Ondra Urban, Lucka Bechynková, Veronika Arichteva, Matina Pártlová, Bára Krčmová, Petr „Nasty“ Cerha, Vojtěch „Vojtaano“ Záveský, Arnošt „Arny“ Frauenberg, Randy Cøld, Bob Švarc, Ondra Vodný, Jakub Štěpán, Zuzka Kozáková a Patrik Vrbovský alias Rytmus.

You may also like...