Pokáč v novém songu: Hurá k urně, ať pak není chmurně

Dnes se otvírají volební místnosti pro druhé kolo prezidentských voleb, ve kterém Češi zvolí novou hlavu státu. Podle velké řady odborníků, ale i laiků letošní kampaň předčila veškerá jejich očekávání, co se týká hrubosti a špinavosti. Oblíbený písničkář Pokáč proto v nově vydaném songu Volíme prezidenta apeluje na všechny, aby přišli k volbám. Skladba patří do série Pokáčových rychlovek, které písničkář skládá exkluzivně pro rádio Frekvence 1.

Volíme prezidenta: https://youtu.pokac-volime 

Hurá k urně, ať pak není chmurně,“ říká Pokáč k novince.  V refrénu zpívá: Volbysou tady volby!  Vol koho chceš, hlavně k nim běž!“ V dalším textu zdůrazňuje, že letos jsou volby opravdu samá špína, hnus a lež, proto si každý má velmi dobře rozmyslet, koho pošle na Hrad. Jako příklad uvádí, že se v rodinách lidé hádají nebo si na sítích nadávají.  Nicméně ať už to dopadne jakkoliv, tak jsou prý horší věci v životě. Skladba je opět doprovázená velmi vtipným videem, které určitě stojí za přehrání. 

Skladba Volíme prezidenta patří do série Pokáčových rychlovek Frekvence 1, které skládá Pokáč exkluzivně pro Frekvenci 1. Všechna vtipná videa si můžete připomenout na webu rádia: frekvence1.cz/video/pokacova-rychlovka

 

You may also like...