Hayman’s přináší ovocnou novinku s příchutí léta

Rodina oblíbených ginů Hayman’s se rozrůstá o nového člena, kterého na našem trhu představuje dodavatel prémiových nápojů Premier Wines & Spirits. Novinkou je likér Hayman’s Peach and Rose Cup, který vám přinese vánek léta až na váš stůl.

Vánocům definitivně odzvonilo, a i když je zima ještě v plném proudu, teplé počasí je stále blíž a blíž. A proč se na něj nezačít těšit už teď! S novinkou Hayman’s Peach and Rose Cup vám to těšení půjde samo. Tento ginový likér vás již nyní přenese do horkých letních večerů a zajistí, že vás na jazyku pošimrá sluníčko.

Hayman’s Peach Rose Cup je delikátně vyváženou kombinací klasického London Dry ginu a ovocných a květinových prvků. Ucítíte svěží broskve, sladkou a omamující růži a šťavnaté sadové ovoce. Tyto tóny se prolínají jak ve vůni, tak v chuti – v té vás ještě příjemně překvapí lehkost okurek a sladkost hrušek.

Tento tekutý skvost je vyráběn pouze v malém množství a harmonie všech ingrediencí vás přenese na příjemný piknik s přáteli či grilování s rodinou, kde si tuto novinku můžete naplno vychutnat. Obsah alkoholu je 25 %, a tak můžete tuto delikatesu užívat v poklidu a plně se oddat jejím tónům.

Hayman’s Peach Rose Cup se skvěle hodí k podávání na ledu s vychlazeným kvalitním tonikem. Pokud nápoj dozdobíte například čerstvým ovocem (skvěle se hodí jahody, ale také třeba okurka a máta), máte zaručen úspěch v podobě léta ve skleničce. Můžete také podávat ve formě svého oblíbeného letního spritzu.

Novinku z rodiny Hayman’s můžete pořídit na webu společnosti Premier Wines & Spirits www.1er.cz.

You may also like...