Herečka Kateřina Klausová byla ve Slunečné se dvěma muži

Ve Slunečné se Kateřina Klausová objeví jako nečekané a nemilé překvapení pro Marka Lamboru coby Janka. Klára Matějková tak udělá mladému podnikateli čáru přes rozpočet, takže ten se jí potřebuje co nejrychleji zbavit. Ale jak?

Klára nečekaně přijíždí za Jankem a překvapí ho v jeho kanceláři. Myslí si, že si spolu užijí pěkné chvíle, jenže se plete. Pro Janka byla jen jednou z mnoha a rozhodně na ni nemá čas. A teď, v době probíhající sázky, už vůbec ne. „Klára je ze zámožnější rodiny, dobře zabezpečená, nic nemusí řešit a její velkou vášní jsou nákupy,“ představuje svoji postavu herečka Kateřina Klausová, která se tak díky Slunečné poprvé před kamerou setkala s Markem Lamborou (Janek) a Filipem Tomsou (Roman). „V první chvíli, když jsem si přečetla scénář, tak mi přišla dost naivní, až hloupá, rozhodně ne zlá. Teď už se ale vybarvuje a začíná být tak trochu potvora,“ usmívá se záhadně herečka. „Klára myslela, že když s Jankem na sebe párkrát narazili, že spolu budou chodit. Chyba! Přehodí ji na svého kamaráda Romana, a s ním je vlastně spokojená. Je ráda, když o ni přítel pečuje. Chce, aby se o ni zajímal, což Janka nikdy nenapadlo, ale Roman jí to slíbil,“ prozrazuje další osud své postavy Kateřina a vzpomíná, jaké bylo první společné natáčení. „S Filipem Tomsou ani s Markem Lamborou jsem se neznala, ale první natáčení proběhlo tak, že jsme byli polonazí, opilí a po párty, takže jsme se spřátelili velmi rychle,“ směje se herečka. „Kluci jsou hrozně fajn a pokaždé se těší, v jakém kostýmu se zase předvedu. Klára totiž chodí v hodně krátkých sukních i topech. Vypadá trochu jako lehká holka, a to je baví. Já osobně bych si takové věci na sebe nevzala, ale když to je ve scénáři…

Nejvíc natáčecích dnů tak herečka tráví v pánské společnosti, o dámy má nouzi. „S Veronikou Arichtevou, která hraje přítelkyni Janka, jsem se na place potkala jen jednou. S Evou Burešovou a Bárou Jánovou se míjíme jen v maskérně. Musím říct, že na place je skvělá atmosféra a je to hrozně fajn natáčení.

Scenáristé nechávají Kateřinu Klausovou procházet dějem jako Romanův přívěšek, který si pomalu dobývá místo a lesk na slunci „Hodně točím s Filipem v kanceláři, kde vidím, jaké podrazy a věci dělá za zády Marku Lamborovi, tedy Jankovi – musím říct, že se to Kláře nelíbí, ale nijak proti tomu neprotestuje, a s tím je Roman spokojený. Oba se vybarvujeme, asi toho na sebe dost víme, takže si vyhovujeme.

Přestože herečku budou diváci moci vidět až v dnešním díle, tak má na Slunečnou jen kladné ohlasy. „Psalo mi několik lidí, kteří si předplatili díly dopředu a viděli mě, že se jim to moc líbí. Těší mě, že se na seriál lidé dívají. Líbí se jim obsazení a to, že je Slunečná tak obyčejná a hezká. Je to změna od všech těch kriminálek a stříleček.

Foto: FTV Prima

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...