Ondřej Habr: astrologova sobota 25.1.2020 – Nepříjemnosti

Kvadratury v horoskopech ukazují na potenciálně konfliktní situace. Venuše v Rybách dobíhá v kvadrátu Mars ve Střelci a tak se na nás nedorozumění budou lepit. Budeme i konfliktně do velké míry vnímat to, co budeme prožívat. Nedaří se, řekneme si. Nepoštěstilo se, pravíme. Nebudu to zkoušet, budeme se předem koučovat.

Tady je dobré si říci, že ne vždy je realita připravena na naše plány a skutečnost není zvědavá na to, co vytváříme. A podle zákona přitažlivosti se budou přitahovat problematicky naladění jedinci s problémy. Pokud se někdo za problematického nepovažuje a není jím, je možné, že ho stávající situace naopak nakopnou k rozhodnutím a dodají patřičné odhodlání. Ano, nepříznivé aspekty jsou mobilizující.

Proto v tento den (a zítra a nejspíš i pozítří) je lepší se nepokoušet o to, na čem nám záleží, případně nezačínat nic, co je založeno na vztazích, smlouvách, spolupráci. Naopak, jsou-li komplikace, kdy jindy se pustit do jejich rozmotávání než právě dnes. Luna je ve Vodnáři, Slunce též, je tu doba, kdy je nutno mluvit o vlastních zájmech, je tu čas, ve kterém je třeba řešit to, co nás trápí. Rozhodně neplatí, že bychom měli něco někam nebo někomu odevzdávat a odevzdaně čekat na to, co provede osud a vesmír to upeče. Když nic nechceme, tak také nic nedostaneme, je to jednoduché.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...