Hewlett Packard Enterprise v HPE GreenLake přináší nové cloudové služby a vylepšení spolupráce s partnery

Společnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila řadu inovací ve svém portfoliu cloudových služeb HPE GreenLake. Vylepšení se týká i spolupráce s partnery prodávající toto hybridní řešení s cílem zásadně zjednodušit nákup a rozšířit tak dostupnost cloudových služeb HPE GreenLake. Změny se týkají:

 • Nových cloudových služeb HPE GreenLake umožňující správu virtuálních strojů, kontejnerů a bare metal serverů se škálovatelnými modulárními vstupními body speciálně přizpůsobenými pro středně velké podniky – od 100 až po 600 virtuálních strojů.
 • Nových dohod se společnostmi ALSO Group, Arrow Electronics, Ingram Micro, Synnex a Tech Data, které rozšiřují možnosti prodeje cloudových služeb HPE GreenLake on-line. HPE také rozšiřuje kolokační partnerství se společnostmi CyrusOne a Equinix, což významně zjednoduší práci zákazníkům využívající společné cloudové prostředí.
 • Nového zjednodušeného účtování v HPE GreenLake Central, které partnerům umožňuje poskytovat zákazníkům cloudové služby rychleji a snadněji.
 • Vylepšení funkce HPE GreenLake for Aruba šité na míru partnerům, kteří se snaží přejít na model prodeje formou služeb a zároveň pomáhají zákazníkům dosáhnout maximální návratnosti investic do síťové infrastruktury.

Prostřednictvím cloudových služeb HPE GreenLake poskytuje HPE jedinečný přístup k hybridnímu cloudu, který kombinuje agilitu a jednoduchost cloudu s řízením a ovládáním on-premise prostředí. Tato strategie jasně rezonuje trhem, protože aktuální celkový objem smluv v rámci cloudových služeb HPE GreenLake přesahuje 4,5 miliardy dolarů a v 1. čtvrtletí roku 2021 společnost HPE meziročně zvýšila svůj roční předpoklad výnosů o 27 procent. Tuto dynamiku dále posiluje partnerský ekosystém HPE, což potvrzuje růst objednávek HPE GreenLake během 1. čtvrtletí roku 2021
o 116 %. Všechny kategorie partnerů HPE – včetně partnerů pro prodejní kanály, kolokačních a distribučních partnerů, nezávislých dodavatelů softwaru, poskytovatelů služeb a systémových integrátorů – přijaly HPE GreenLake jako platformu pro zajištění digitální transformace svých klientů.

Mezi nové a rozšířené cloudové služby HPE GreenLake patří:

 • Cloudové služby HPE GreenLake pro bare metal servery umožňují zákazníkům vyhledávat, poskytovat a spravovat výpočetní a úložné prostředky v HPE GreenLake Central, spouštět úlohy přímo na serveru nebo používat mix virtuálních strojů a kontejnerů, které nejlépe vyhovují jejich podnikání. Díky tomu získávají lepší kontrolu, agilitu
  a levnější přístup k vytváření platforem, přizpůsobených požadavkům na výkon, náklady a konfiguraci.
 • Cloudové služby HPE GreenLake pro virtuální stroje s rozsáhlou sadou možností: Zákazníci mohou snadno začít a vybrat si z různých způsobů nasazení, stejně jako typů výpočetních a úložných instancí pro 100 a více virtuálních strojů ve standardizovaných blocích se 4, 8, 12 a 16 výpočetními nody. Novinkou v cloudových službách pro virtuální počítače je také zálohování jako služba.
 • Cloudové služby HPE GreenLake pro kontejnery využívá stejné škálovatelné stavební bloky jako bare metal servery a virtuální stroje
  a nabízí řešení založená na malých, středních, velkých a extra velkých kapacitách pro kontejnerovou platformu HPE Ezmeral.

Hewlett Packard Enterprise je globální společností poskytující IT jako službu, která firmám pomáhá zefektivnit podnikání využitím hodnoty nashromážděných dat na maximum, a to kdekoliv. Pro více informací navštivte webové stránky www.hpe.com.

You may also like...