Holeček & Marcel Project vydává limitku debutu Light Up Your Fire na LP

Po jarním debutovém albu Light Up Your Fire a následujících koncerty nabitých měsících, včetně speciálního vystoupení v lomu Amerika, pokračuje duo Jan Holeček a Pavel Marcel alias Holeček & Marcel Project v krasojízdě i na podzim. Renomovaní muzikanti se rozhodli vyslyšet hlasy fanoušků a svoji albovou prvotinu nyní vydávají také v limitované verzi tzv. „pro fajnšmekry“ na 180g LP! Vinyl se navíc dočká i svého vlastního křtu. Hostit jej bude 20. října pražská Malostranská beseda, kde Holeček & Marcel Project vystoupí v rámci akce 10. let rockového světa společně s kapelou basáka legendárních Ten Years After Leo Lyonse Hundred Seventy Split.

„Letošní koncertní sezóna je skutečně vydařená. Po dubnovém vydání alba Light Up Your Fire se s koncerty roztrhl pytel. Fanoušci a návštěvníci buď již naše nové album mají a přišli si poslechnout naše pecky live, nebo si naopak plní dojmů z koncertů desku odnášejí domů. Máme z toho s Pavlem velkou radost, protože hrát pro publikum, které ta hudba baví stejně jako nás, je prostě to nejlepší, co může muzikanta potkat,“ ohlíží se Jan Holeček  za dosavadními koncertními štacemi, které odehráli s Pavlem Marcelem v duu či v rozšířené „elektrické“ sestavě.

Jak už bylo naznačeno v úvodu, právě vřelé přijetí debutu Light Up Your Fire, který čítá jak autorské skladby, tak i několik vítaně neočekávaných coververzí, má nemalý díl na rozhodnutí album vylisovat i do drážek gramofonové desky. „Bez fanoušků bychom se do toho nepouštěli, ale jejich tlak a touha pustit si tuhle ‚starou muziku‘ tak, jak se to dělávalo dřív, a sice na vinylu, nás přesvědčila! A to, že je tato limitka pro opravdové fajnšmekry, dokládá i vyšší gramáž desky (180g), kterou jsme zvolili právě kvůli lepšímu autentickému poslechu,“ dodává k čerstvě vydanému LP Holeček, jenž hraje kromě Holeček & Marcel Project také v kapelách Livin Free a Flamengo Reunion Session, s níž chystá na 7. října, k letošnímu 50. výročí Kuřete v hodinkách vydání živáku Live 

Na výše zmíněném křtu LP, jehož kmotrem bude 20. října v Malostranské besedě legenda z Woodstocku Leo Lyons, pak Holečka s Pavlem Marcelem, jenž je činný také v kapelách Pumpa, Skinny Molly či Framus Five Michala Prokopa, doprovodí i členové rošířené „elektrické“ sestavy  Zdeněk ‚Wimpy‘ Tichota (basa), Michal ‚Kolouch‘ Daněk (bicí) a Jiří Rambousek (druhá elektrická kytara). „Myslím, že nejen my, ale i fanoušci se mají rozhodně na co těšit,“  láká Holeček. Chcete-li být u toho, vstupenky v předprodeji pořídíte zde.  

You may also like...