Home Portal má již druhou spolupráci s MINT, nabízí 240 nájemních bytů ve Vysočanech

Home Portal, který po celé ČR poskytuje služby zejména zájemcům o novostavby, zařadil v pořadí již druhý projekt nájemního bydlení od MINT rezidenčního fondu do svého portfolia. V rámci platformy Mint Living se letos v únoru jednalo o prvních sto bytů v Plzni, kde byl velký zájem o pronájem i ze strany firemních zákazníků. Nyní se jedná o projekt Vysočanský mlýn s 241 plně vybavených bytů na Praze 9 ve velikostech 1+kk až 4+kk. Hlavním lákadlem jsou pak nadstandardní služby pro nájemce.

„Jsem moc rád, že po naší úspěšné spolupráci s MINT rezidenčním fondem v Plzni rozšiřujeme nabídku plně vybavených bytů k pronájmu v atraktivní lokalitě i na Praze 9 – Vysočanech. Díky nadstandardnímu vybavení se zájemci mohou po podpisu smlouvy ihned nastěhovat. Potřebujete uklidit byt, pohlídat děti, nebo vyprat povlečení? Nic nebude v novém projektu problém, vše si domluvíte přímo na recepci v rámci dodávaných služeb,“ říká Jan Vitvera, ředitel společnosti Home Portal.

Areál Vysočanského mlýna se nachází ve strategické lokalitě Vysočan na Praze 9, která v posledních letech prochází modernizací, a stává se tak jednou z nejvyhledávanějších čtvrtí. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost včetně restaurací a kaváren, obchodních center Fénix a Harfa, posilovny či zdravotnických zařízení. Okolí bytů nabízí ideální propojení mezi přírodou a městem. Naleznete zde zelené parky, turistické trasy a cyklostezky.


„Projekt Vysočanského mlýna je mimořádný nejen svou nadčasovou architekturou. Nájemci jsou obklopeni uměleckými díly od předních českých umělců, které jsou součástí Odkolekce. Díky tomu má areál bývalého mlýna jedinečnou atmosféru. Ke každému bytu jsme přistoupili, jako bychom tam chtěli bydlet sami. Byty jsou zařízené od koupelny, přes kuchyň až po ložnici vybavené kvalitním nábytkem a vybavením na míru. Recepce, technická služba, ostraha fungující 24 hodin denně a možnost nadstandardních služeb na požádání. Opravdu stačí jen přijít a bydlet,“ dodává
Erik Janovský, investiční manažer MINT rezidenčního fondu.

Jednotky disponují prostornou místností s kuchyňskou linkou včetně všech potřebných spotřebičů. Nerušený odpočinek zaručuje pohodlná postel s kvalitní matrací. V bytě naleznete i moderní koupelnu se sprchovým koutem a pračkou. Mezi další výhody bytu patří i dostatečné množství chytře řešených úložných prostor nebo televizor. Obzvláště během letních měsíců pak zájemci ocení prosluněnou lodžii s posezením.

Dopravní dostupnost projektu Vysočanský mlýn po Praze je perfektní, hlavně díky bezprostřední blízkosti metra B Vysočanská, tramvaje, busu či vlaku, který jede na Masarykovo nádraží. Do Prahy i z ní se člověk dostane snadno i autem, jelikož Vysočany jsou velmi dobře napojeny hned na několik dopravních tepen. Řidiči pak ocení možnost pronájmu parkovacího stání.

You may also like...