Již v neděli proběhne ecstatic dance v Praze. Hostem bude DJ Joshua Swahé

Ecstatic dance je skvělou příležitostí, jak se odreagovat vědomým způsobem. Bez alkoholu nebo drog, v bezpečném prostředí podobně naladěných lidí. Toto cvičení je založeno na intuitivním a svobodném pohybu, bez potřeby techniky nebo napodobování ostatních. Zároveň je skvělou příležitostí, jak vystoupit z komfortní zóny a otevřít se.

V dřívějších dobách se právě toto cvičení používalo společně se zpěvem k lepšímu propojení se svým tělem a nitrem. Cílem je přestat srovnávat a posuzovat druhé či sebe: „Dělám to dobře?” „Jak u toho vypadám?” „Co si o mě myslí ostatní?”. Můžeme si jednoduše dovolit naprosto vše, co cítíme v daný okamžik a vyjádřit – díky tomu se může dostavit uvolnění a pocit svobody.

Všichni jsou vítáni. Pozvěte své kamarády, které by mohl Ecstatic dance zajímat. Více info o tanci na webu http://www.ecstaticdance.cz/.

Další speciální event na palubě luxusní lodi v Praze, tentokrát se zahraničním hostem z USA, konkrétně z TEXASU! DJ JOSHUA SWAHÉ, který žije více než 7 let v Guatemale, má několikaleté zkušenosti z ECSTATIC DANCE, hraje na spirituálních festivalech po celém světě a je zakladatelem ECSTATIC DANCE FESTIVALU V GUATEMALE. Zároveň je tento event pojat jako rozloučení s letošními venkovními akcemi, které byly zatím největší, které jsme v našem projektu zažily. Děkujeme všem! Jako vždy se můžete těšit na skvělý tanec bez drog a alkoholu, komunitu podobně naladěných lidí a skvělou energii!

FACEBOOK UDÁLOST: https://facebook.com/events/s/ecstatic-dance
VSTUPENKY: https://www.smsticket.cz/vstupenky/26140-ecstatic-dance

You may also like...